zarabianie w internecie Arturek.pl, zarabianie bitcoin
Zarabianie w Internecie

Zarabianie w internecie | Opinie, Zarobki, Porady

Dzisiaj na warsztat bierzemy jeden z najgorętszych tematów w sieci, czyli zarabianie w internecie | Opinie, Zarobki, Porady.

Dla kogo jest zarabianie w internecie?

 

 • dla młodych ludzi wychowanych na internecie
 • dla studentów chcących dorobić kilkaset złotych
 • dla młodych ludzi szukających pracy
 • dla kobiet w ciąży
 • dla osób niepełnosprawnych
 • dla osób szukających pracy
 • dla osób które znają obsługę komputera w stopniu podstawowym
 • dla osób które mają jakąś pasję i chcą ją pokazywać w internecie
 • dla osób, które chcą, aby pieniądze dla nich pracowały
 • tak naprawdę jest to branża dla każdego
Mitem jest, że ta branża jest jedynie dla informatyków.

Cała branża zarabiania w internecie rozrasta się niesamowicie w ostatnich latach. Zawód informatyka rozdzielił się na conajmniej kilkanaście różnych zawodów: programista Java, pragramista C++, webmaster (robienie stron). A robienie stron dzieli się na kilka kolejnych zawodów: Copywriter, czyli ktoś kto wymyśla odpowiednie teksty na stronę i treść. Osoba od pozycjonowania strony w wyszukiwarce. Grafik komputerowy, który robi odpowiednie zdjęcia na stronę i odpowiednio je wstawia. Oprócz niego zdjęcie powinień zrobić fotograf. Wymieniać mógłym tak bardzo długo…

Największe i najdroższe firmy świata

Największe i najdroższe firmy świata to już nie przemysłowe firmy czy fabryki, w których faceci kują metal. A są to takie firmy jak: Apple (najdroższa firma świata). Google (druga najdroższa firma świata), Amazon (trzecia najdroższa firma świata), Samsung, Facebook, IBM, Adobe.

A także polskie akcenty takie jak Codewise, FutureNet czy Bitbay. Jeśli kojarzysz, znasz te Polskie marki to świetnie. Jeśli nie to poczytaj o nich, gdyż to świetne, nowoczesne rozwiązania.

Dużo osób tego nie rozumie i żyją dalej XIX i XX wiekiem w których królował przemysł ciężki.

Jakie są najlepsze sposoby na zarabianie w internecie?

Jest to temat rzeka na który można napisać 10 książek i dalej byłoby o czym pisać.

Ja zaczynałem od szperania po internecie i kupowania przedmiotów atrakcyjnej cenie. Aż nareszcie wystawiłem swoje pierwsze ogłoszenie na allegro. Spodobała mi się sprzedaż przez internet bardziej niż kupowanie. Zacząłem od sprzedaży prostych przedmiotów, które były mi zbędne, niepotrzebne. Następnie dorzuciłem do tego serwisy podobne do allegro, czyli olx.pl, aliexpress, ebay.

Później sprowadzałem różne rzeczy z zagranicy i je sprzedawałem.

Później usłyszałem o Bitcoinie, lecz na początku zlekceważyłem temat. Po kilku miesiącach jednak ponownie trafiłem na Bitcoina i od tamtego czasu skupiam się głównie na nim i tematach z nim powiązanych, A jest ich bardzo dużo, więc każdemu polecam zgłębić temat. Gdyż możliwości zarobkowe i perspektywy dla Bitcoina są ogromne.

Na chwilę obecną uważam, że najlepsze sposoby na rozpoczęcie zarabiania w sieci to:
 1. Bitcoin – w 2016 i 2017 przerósł oczekiwania wszystkich, nawet jego największych fanów.
 2. Programy partnerskie w które inwestujemy własne pieniądze, które dla Ciebie pracują.
 3. Robienie marketingu dla programów partnerskich i zdobywanie klientów.
 4. Tworzenie własnych stron, blogów w sieci. Wybieraj tematy z małą ilością konkurencji.
 5. Dołączanie do punktu 4 sklepów internetowych.
 6. Social Media: Youtube, Instagram, Facebook, Twitter i wiele innych. Umiejętne połączenie tych kanałów może rozreklamować dosłownie wszystko, osobę czy produkt.
 7. A potem podpinać pod to sklepy internetowe, usługi. Można też podpinać zewnętrznych reklamodawców, którzy będą nam płacić za reklamowanie się na naszych profilach.

Jeśli zainspirowałem Cię tym artykułem do zapoznania się z Bitcoinem przejdź w odpowiednią zakładkę na blogu. Kliknij tutaj i dowiedź się czym jest Bitcoin.

Możesz też od razu założyć swoje pierwsze konto na giełdzie, aby bezpiecznie kupić Bitcoina. Oto dokładna instrukcja jak kupic bitcoin.

 

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.