Wygraj portfel Trezor, Trezor Satoshi Labs, portfel sprzętowy Trezor

Wygraj Portfel Trezor

Wygraj portfel Trezor, Trezor Satoshi Labs, portfel sprzętowy Trezor

Wygraj portfel Trezor to konkurs w którym możesz zdobyć portfel sprzętowy Trezor do bezpiecznego przechowywania Bitcoin.

Wykonaj 2 proste zadania i wygraj portfel Trezor:

Zadanie 1: Obserwuj mnie na co najmniej 2 profilach mediów społecznościowych:

Zadanie 2: Zarejestruj się w BitClub Network klikając tutaj, jest to jedna z najlepszych kopalni Bitcoin. Następnie dokonaj zakupu puli wydobywczej za minimum 2000$. Mogą to być różne kombinacje, jakie chcesz: 4 pule po 500$, 2 pule po 1000$ lub 1 pula za 2000$. Obszerną instrukcję i poradnik wykonania zadania 2 znajdziesz klikając tutaj.

To wszystko – wygrałeś Trezora!

A dodatkowo teraz będziesz zarabiał Bitcoiny w sposób najlepszy i najbezpieczniejszy z możliwych, czyli miming (wydobywanie Bitcoin). A także będziesz posiadał najlepszy, profesjonalny sprzęt, portfel Trezor do bezpiecznego przechowywania Bitcoinów. PEŁNA PROFESKA – BRAWO!

Możesz skorzystać z powyższych linków. Lub z poniższych kafelków, które przeniosą Cię na moje profile, aby wykonać zadania konkursowe.

Instagram Artur Nowak, Instagram Arturek.pl youtube arturek.pl, youtube Artur Nowak kontakt twitter arturnowak444, twitter arturnowak444

Po wykonaniu zadań konkursowych:

Po wykonaniu 2 zadań konkursu pisz do mnie na Facebook lub e-mail z informacją jaki jest Twój login konta BitClub Network oraz jakie pule kupiłeś. Po sprawdzeniu i potwierdzeniu tych informacji wygrywasz nowego Trezora.

Wysyłka nagrody wygraj portfel trezor

Trezor zostanie wysłany na nasz koszt, na Twój adres w Polsce. Trezor kosztuje ok. 100 euro. W Polsce jego cena waha się w przedziale 400 – 500zł. Więc oszczędzasz do 500zł.

A może wolisz portfel Ledger?

Weź udział w konkursie „Wygraj portfel Ledger”. Kliknij tutaj, a przekieruje Cię do konkursu z Ledgerem.

Kontakt wygral portfel trezor

Masz pytania? Napisz do mnie.

Udostępnij artykuł: