Wygraj Ledger Nano S, Ledger Nano S opinie, bezpieczny portfel Bitcoin

Wygraj Ledger Nano S

Wygraj Ledger Nano S

Wygraj portfel Ledger Nano S, Ledger Nano S opinie, bezpieczny portfel Bitcoin

Wygraj Ledger Nano S to konkurs w którym do wygrania jest nowy Ledger Wallet do bezpiecznego przechowywania Bitcoin oraz innych kryptowalut. Aby wygrać, wykonaj 2 proste zadania konkursowe. Oto zdjęcia portfela:

Wygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano SWygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano SWygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano S

Wygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano SWygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano SWygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano S


Wygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano S
Wygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano SWygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano S

WYKONAJ 2 PROSTE ZADANIA KONKURSOWE:
Zadanie 1: Obserwuj mnie na co najmniej 2 profilach mediów społecznościowych:
  1. Mój profil Facebook,
  2. Mój profil Instagram,
  3. Subskrybuj mój kanał Yotube,
  4. Mój profil Twitter.

Zadanie 2: Zarejestruj się w BitClub Network klikając tutaj, to jedna z najlepszych kopalni Bitcoin. Następnie kup pule wydobywczą za minimum 1500$. Mogą to być różne kombinacje, jak chcesz: 3 pule po 500$ lub 1 pula za 1000$ i 1 pula za 500$. Obszerną instrukcję i poradnik wykonania zadania 2 znajdziesz klikając tutaj.

TO WSZYSTKO - WYGRAŁEŚ LEDGERA!

Wygraj portfel Ledger Nano S, Ledger Nano S opinie, Ledger Nano S cena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po wykonaniu tych 2 czynności będziesz zarabiał Bitcoiny w sposób najlepszy z możliwych, czyli wydobywanie Bitcoin. A także wygrasz najlepszy portfel Ledger do bezpiecznego przechowywania Bitcoin. PEŁNA PROFESKA – BRAWO!

Możesz skorzystać z powyższych linków. Lub z poniższych kafelków, które przeniosą Cię na moje profile, aby wykonać zadania konkursowe.

facebook arturnowak444, facebook Artur Nowak, fb Artur Nowak, fb logoInstagram Artur Nowak, Instagram Arturek.plyoutube arturek.pl, youtube Artur Nowak

Po wykonaniu zadań konkursowych

Po wykonaniu 2 zadań konkursu pisz do mnie na Facebook lub e-mail z informacją jaki jest Twój login konta w BitClub Network oraz jakie pule kupiłeś. Po sprawdzeniu i potwierdzeniu przeze mnie tej informacji – wygrywasz nowego Ledgera Nano S.

Wysyłka nagród wygraj ledger nano s

Ledger zostanie wysłany na nasz koszt, na Twój adres w Polsce. Ledger kosztuje oficjalnie ok 70 Euro. W Polsce jego cena waha się w przedziale 300 – 400zł. Więc oszczędzasz do 400zł.

A może wolisz portfel Trezor?

Jeśli wolisz portfel firmy Trezor to po prostu weź udział w konkursie „Wygraj portfel Trezor”. Przygotowałem konkurs w którym możesz wygrać oficjalny portfel sprzętowy do kryptowalut firmy Trezor. Kliknij tutaj, a przekieruje Cię do konkursu z Trezorem.

Kontakt wygraj ledger nano s

Masz pytania, wątpliwości? Napisz do mnie, chętnie na nie odpowiem.

Udostępnij artykuł: