FutureAdPro

Sprawdzamy skuteczność reklamy FutureAdPro

Dzisiaj na warsztat bierzemy FutureAdPro i sprawdzamy skuteczność reklamy FutureAdPro. Wyniki są zaskakujące.

Krótka instrukcja jak zrobić reklamę w Futureadpro

Logujemy się (lub najpierw zakładamy konto) na Futureadpro. Następnie w bocznym menu wybieramy Reklamowanie i mamy taki widok jak widać poniżej.

Sprawdzamy skuteczność reklamy Futureadpro, FAP, portal Futurenet, Arturek.pl

Wybieramy „Nowa Reklama” i wyskoczy nam poniższe okno. Uzupełniamy wszystko tak jak opisałem na zdjęciu, jest to bardzo proste. A co do haseł reklamowych potrenujesz trochę i będziesz wymyślał coraz to lepsze. 🙂 Wyświetleń reklamy nie wpisuj więcej niż 2000 sztuk, bo lepiej wystawić kilka podobnych reklam niż jedną reklamę z wielką ilością wyświetleń. Algorytm wyskakiwania reklam jest tak skonstruowany, że wystawiając kilka reklam będziesz miał większą skuteczność.

Sprawdzamy skuteczność reklamy Futureadpro, FAP, portal Futurenet, Arturek.pl

To wszystko, reklama dodana. Teraz tylko czekać na wyświetlenia, które na pewno nadejdą szybko. Większość ludzi nie wykorzystuje reklam w Futureadpro, bo im się nie chce. Więc ta reklama naprawdę jest skuteczna, bo mało osób ją ustawia. A wszyscy, aby zarabiać muszą ją oglądać, więc lepiej być w tej małej grupie ambitnych ludzi, która wykorzystują wszystkie możliwości.

Sprawdzamy skuteczność reklamy Futureadpro

Oto screen z moim przykładowymi dwoma reklamami w Futureadpro.Sprawdzamy skuteczność reklamy Futureadpro, FAP, kasa z neta, Arturekpl

Jak widać w moich dwóch reklamach ilość kliknięć, wejść na stronę wynosi blisko 10%. Każdy kto zna się na reklamie wie, że jest to wynik rewelacyjny. Normalnie powinno być od około 1 do 3%.

Załóż konto już teraz sprawdzamy skuteczność reklamy futureadpro

Jeśli nie masz konta w Futureadpro to nie zwlekaj dłużej i załóż konto już teraz. Rejestracja jest darmowa i bardzo prosta. Potem kupujesz adpacki, wstawiasz reklamy i zarabiasz na adpackach. A także na reklamowaniu tego co chcesz. W razie czego masz moją pomoc w nauce i możesz skorzystać z mojego doświadczenia. Wystarczy się kontaktować.

FutureNet i FutureAdPro są the best, Rejestracja FutureAdPro

 

 

Przesyłaj, udostępniaj ten artykuł osobom niezdecydowanym, które nie wiedzą jak działać w FutureAdPro. Z tym artykułem wszystko będzie łatwe i przejrzyste.

W razie jakichkolwiek pytań sprawdź zakładkę FAQ na moim blogu, na której są najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczącego tego czym się zajmuje. Między innymi FutureAdPro. A jeśli masz inne pytania lub chcesz zacząć tak zarabiać – kontaktuj się ze mną.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł lub zostaw Like, a dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Zobacz też:

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.