Rejestracja FutureAdPro, FutureNet, Arturek.pl
FutureAdPro Zarabianie w Internecie

Rejestracja FutureAdPro

Rejestracja FutureAdPro. Szybka instrukcja jak zacząć robić jeden z najlepszych i najłatwiejszych biznesów w internecie.

Rejestracja FutureAdPro w kilku prostych krokach:

Krok 1. Rejestracja FutureAdPro.

Kliknij tutaj lub poniżej w napis i zarejestruj się. Podaj prawdziwe dane – jest to potrzebne, aby potem na siebie wypłacać normalnie, legalnie pieniądze.

FutureNet i FutureAdPro są the best, Rejestracja FutureAdPro

 

 

Przypominam, że rejestracja jest w pełni darmowa, do niczego nie zobowiązuje. Lecz żeby zarabiać trzeba zrobić coś więcej niż tylko się zarejestrować, czyli działać – to oczywiste.

Krok 2. Potwierdź założenie konta. Rejestracja Futureadpro

Wejdź na swoją pocztę e-mail, którą podałeś w rejestracji i kliknij link potwierdzający w wiadomości aktywacyjnej, która przyjdzie od Futurenet na ten adres e-mail.

Potwierdzenie jest dowodem, że to Ty:

  • chciałeś założyć konto
  • podałeś właściwy adres e-mail
  • konto będzie należeć do Ciebie.
Krok 3. Future Cloud

Ściągnij na smartfon aplikację Future Cloud, zainstaluj ją i to wszystko.

Krok 4. Zaloguj się na FutureAdPro.com i zapoznaj się z panelem.

Na początku jest to nowość dla Ciebie, więc możesz nie ogarniać, ale po kilku dniach wszystko powinno być jasne. Wpisz swoje wszystkie dane w zakładce Mój profil > edytuj dane oraz dodaj zdjęcie dowodu osobistego dla potwierdzenia swoich danych i dla legalności. Jest to potrzebne, aby było jasne kto jest kim i aby mieć możliwość zarabiania, wypłacania pieniędzy.

Rejestracja FutureAdPro, FAP, FutureNet, Arturek.pl

 

 

 

 

Rejestracja FutureAdPro, branża reklamy, FutureNet, Arturek.pl
Krok 5. Zakup paczki, aby zacząć zarabiać. Są dwa sposoby zakupu:
  • z konta bankowego przez DotPay
  • za Bitcoiny

Poprzez Dotpay robi się to standardowo. Powinieneś sobie z tym poradzić, gdyż to jest jak normalny przelew na podane konto. Oto dokładna Instrukcja jak założyć konto na giełdzie Bitcoin. A oto dokładna instrukcja jak kupić Adpacki, czyli paczki reklamowe w FutureAdPro.

Krok 6. Zacznij zarabiać oglądając 10 reklam.

W menu głównym kliknij u góry „Obejrzyj reklamy”, otworzy się okno z 9 reklamami. Klikasz w którąś w słowo „Otwórz” i załaduje się reklama.

rejestracja FutureAdPro, Futurenet, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rejestracja FutureAdPro FutureAdPro, Fap, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

 

U góry na ekranie po kliknięciu w reklamę, masz ładujący się, zielony pasek (poniżej widać na zdjęciu), który musi się cały załadować po kilku lub kilkunastu sekundach. To jest właśnie czas oglądania reklamy i Twoja nowa praca, za którą zarabiasz. Łatwiejszej pracy nie widziałem w życiu. 😉

oglądanie reklam FutureAdPro, FAP, klikanie reklam, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

Gdy zielony pasek cały się załaduje wyskoczy wtedy w prawym górnym rogu tekst „następna reklama”. Klikasz w niego i znowu wyświetli Ci się 9 innych reklam. Klikasz w wybraną reklamę słowem „Otwórz” i oglądasz tak samo następna. Robisz to aż obejrzysz 10 reklam. Więcej nie ma sensu, gdyż to nic nie daje. Wymóg wynosi 10 sztuk.

oglądanie reklam FutureAdPro, klikanie reklam, Arturek.pl

 

 

 

 

Krok 7. Jutro i w każdym kolejnym dniu oglądaj codziennie 10 reklam.
Krok 8. Pozyskuj do biznesu nowych współpracowników.

Jednym przychodzi to łatwiej innym trudniej, ale wszystko jest do nauczenia. Jest to biznes reklamowy, aby zapewnić firmie i sobie jak największe zyski i rentowność należy ją dobrze reklamować. Docierać do coraz to nowych odbiorców reklam i klientów.

To wszystko, rejestracja FutureAdPro zakończona sukcesem. Przesyłaj, udostępniaj ten artykuł osobom początkującym, które nie wiedzą jak zacząć. Z tym artykułem wszystko będzie łatwe i przejrzyste.

W razie jakichkolwiek pytań sprawdź zakładkę FAQ na moim blogu, na której są najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczącego tego czym się zajmuje. Między innymi FutureAdPro. A jeśli masz inne pytania lub chcesz zacząć tak zarabiać – kontaktuj się ze mną.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł na Facebook lub zostaw Like, a dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.