Recenzja i opis portfela Ledger Nano S, Ledger Nano S opinie, test Ledger Nano S
Kryptowaluty Zarabianie w Internecie

Recenzja i opis portfela Ledger Nano S

Cała sieć aż huczy w ostatnich miesiącach od zarabiania Bitcoina i innych kryptowalut. Aby wiedzieć jak najbezpieczniej przechowywać kryptowaluty przygotowałem artykuł recenzja i opis portfela Ledger Nano S.

Jeden Bitcoin jest już wart blisko 12 000 dolarów. Wystarczy mieć tylko kilka Bitcoinów, aby w grę wchodziły naprawdę spore pieniądze. Te pieniądze trzeba umieć zabezpieczyć samodzielnie. W tym celu powstają urządzenie takie jak Ledger Nano S, którego dzisiaj recenzujemy.

Czym jest Ledger Nano S? opis portfela ledger nano s

To portfel sprzętowy, inaczej zwany hardware wallet, cold wallet czy portfel offline. Jest urządzeniem do przechowywania kawałka klucza dostępu do portfela kryptowalut Bitcoin i wielu innych. Urządzenie to daje najwyższy stopień bezpieczeństwa z możliwych jakie są dostępne na rynku.

Wygląd portfela Ledger Nano S
Wygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano SWygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano SWygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano SWygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano S

Wygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano SWygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano S

Wygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano SWygraj portfel Ledger Nano S, Test Ledgerwallet, Ledger Nano S

Jakie kryptowaluty obsługuje Ledger?

Ilość kryptowalut kompatybilnych z portfelem cały czas rośnie. Projektów kryptowalutowych na rynku ciągle przybywa. Zespół Ledgera cały czas pracuje i dodaje nowe pozycje.

Specyfikacja techniczna portfela Ledger

Specyfikacja i Opis portfela Ledger Nano S, ledgerwallet polska, portfel Bitcoin, Arturek.pl

 

 

Co jest w zestawie:
  • Ledger Nano S
  • Kabel USB
  • Instrukcja
  • Karteczka na 24 słowa zabezpieczające
  • Akcesoria

 

 

 

 

 

 

W zestawie mamy wszystko co potrzebne, czyli sam portfel Ledger. Kabel do jego podłączenia do smartfona lub komputera. Instrukcję obsługi w kilku językach. Karteczkę do zapisania 24 kluczowych słów tzw. tylnego dostępu do naszego portfela. To na przypadek zgubienia, zepsucia się portfela. Oraz akcesoria.

Jaka jest cena Ledger nano S?

Cena takiego urządzenia na stronie producenta to około 69 euro plus wysyłka. Cena w Polsce jest różna, waha się w przedziale od 279zł do 399zł z tego co udało mi się zaobserwować.

Gdzie kupić? recenzja i opis portfela ledger nano s

Możliwości jest sporo. Możesz zamówić go na oficjalnej stronie producenta, czyli na Ledgerwallet.com Kliknij na poniższe zdjęcie, a zostaniesz przekierowany.

Możesz zamówić go u mnie, gdyż posiadam kilka sztuk na sprzedaż.

Możesz kupić go na allegro, olx czy w sklepach internetowych. Lecz jeśli zależy Ci na czasie zamów go w Polsce, bo zanim przyjdzie od producenta to możesz sobie czekać kilkanaście dni. A to jest strasznie irytujące.

Konkurencyjne portfele dla Ledgera Nano S?
  • Satoshi Labs i ich portfel sprzętowy dostępny na Trezor.io
  • Hardware wallet Keepkey dostępny na Keepkey.com
  • Bardzo fajne urządzenie na choosecase.com
  • Można samemu się pobawić i na zwykłym pendrive USB wgrać portfel. Lecz ja tego nie robiłem i nie wiem czy to jest naprawdę bezpieczne. Przeanalizuje to, wtedy edytuje ten wpis i dam tutaj odnośnik.
Strzałka, Jak wstawiać posty na Facebook, Facebook, Arturek.pl Wygraj Ledgera Nano S Strzałka niebieska, jak dodawać posty na Facebook, Arturek.pl

Przygotowałem konkurs na moim blogu. W którym każdy może wziąć udział i wygrać właśnie taki, opisywany w tym artykule – nowy Ledger Wallet. Każda osoba, która spełni warunki konkursowe wygrywa, więc każdy ma równe szanse. Przejdź do konkursu już teraz, wykonaj 2 proste zadania konkursowe i wygraj Ledgera Nano S.

Zostaw coś dla mnie

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł lub zostaw Like, aby inne osoby dowiedziały się jak bezpiecznie przechowywać Bitcoiny i inne kryptowaluty. Dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Zobacz też: recenzja i opis portfela ledger nano s
Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.