Przyszłość pieniądza, Bitcoin, Kryptowaluty, Arturek.pl
Bitcoin Zarabianie w Internecie

Przyszłość Pieniądza

Biorąc pod uwagę nowe technologie zastanówmy się dzisiaj nad najważniejszą finansową kwestią. Jaka będzie przyszłość pieniądza?

Świat się cały czas kręci, ciągle idzie na przód. Czy to się komuś podoba czy nie – każdy dąży do dobrego stylu życia dla siebie i dla swojej rodziny, a to jest połączone z ciągłym rozwojem ludzkości. To co od lat uważamy za normalne za rok może się okazać zbędne, a za 2-5 lat przestarzałe. A w branży finansowej wręcz nieopłacalne, tutaj nie ma miejsca na sentymenty. Tak samo jest ze wszystkim co mamy na świecie, a już na pewno z urządzeniami, rzeczami, które nas otaczają.

O ile przez ostatnie kilkanaście, nawet kilkadziesiąt lat pieniądz trzymał się bez zmian to jednak ostatnio sporo się dzieje. Znani ludzie ze świata Biznesu, Finansów, Forexa do nie dawna milczeli, lecz ostatnio nawet oni zabierają głos, bo sprawa jest już poważna i rozwojowa.

Poniżej przygotowałem dla Ciebie 3 bardzo ciekawe filmiki omawiające możliwą przyszłość pieniądza. Jeśli zależy Ci na tym, aby żyć w dobrobycie po prostu musisz obejrzeć.

Miliarder, Inwestor z USA Tim Draper o Bitcoinie

Włącz polskie napisy jeśli musisz i dla przyśpieszenia obejrzyj od minuty 2:30.

Dwaj Polscy milionerzy opisują swoje wizje i przyszłość pieniądza:

Czas na wnioski przyszłość pieniądza

Po obejrzeniu zastanów się jak wykorzystać to czego się dowiedziałeś, aby przyszłość pieniądza była dla Ciebie czymś co nadejdzie z uśmiechem na twarzy.

Znając życie większość ludzkości będzie olewać takie filmy jak powyżej (może Ty też je olałeś i nie obejrzałeś). Po prostu odbije się to na Twoim portfelu i nie mówię tutaj o skórzanym, normalnym portfelu, który wkładasz do kieszeni za każdym razem. Tylko takim elektronicznym, który jest kryptograficznym zapisem danych i występuje na chwilę obecną np. w sieci czy w moim iPhonie. Taki portfel już za kilka lat będzie tak samo oczywisty jak dzisiaj karta debetowa MasterCard czy VISA. Najważniejsze, abyś nie przespał i nie obudził się za kilka lat z ręką w nocniku.

Wszystko o Pieniądzu Przyszłości

Przejdź do zakładki czym jest Bitcoin i jak kupić Bitcoin, aby już dzisiaj być na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Bitcoin kupisz korzystając z polskiej, bezpiecznej giełdy Bitbay (kliknij tutaj). Rejestracja jest darmowa, do niczego nie zobowiązuje, więc załóż konto już teraz.

Jeśli artykuł się podobał udostępnij go światu lub zostaw like. Podziękujesz mi w ten sposób za moją pracę na tym blogu, a także dasz mi motywację do dalszego działania. Dzięki.

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.