Poznaj mnie

Cześć, tu Arturek.pl, a dokładniej Artur Nowak.

Bardzo się cieszę, że odwiedziłeś mojego bloga. Oto chwila, w której poznamy się lepiej.

 

Dlaczego strona ma nazwę Arturek.pl???

Arturek.pl dlatego, że domena (arturnowak.com) lub (arturnowak.pl) są zajęte. Wszystkie inne kombinacje mojego nazwiska również są zajęte. To dość popularne nazwisko. Więc wybrałem Arturek.pl. Domena ta jest śmieszna, łatwa do zapamiętania, bez polskich znaków i jest krótka. Więc będzie dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Nigdy nie chciałem

Nigdy nie chciałem żyć utartym schematem normalnego człowieka. Który wstaje o 6 rano i idzie na 8-12 godzin do normalnej, nudnej, szarej pracy za zwykłą pensję. Ciągle do tego samego budynku i wykonuje jak robot czy mrówka polecenia szefa lub klientów, które nigdy się nie kończą. W międzyczasie wolne na Święta i kilka dni urlopu. I tak przez 40 lat albo więcej. A potem jak już się jest pomarszczonym staruszkiem trochę wolnego czasu. Ten czas już wtedy w sumie nie jest potrzebny i trochę emeryturki. A potem kaput w kalendarz i KONIEC.

A gdzie czas na podróże, życie, pasje, naukę?

A gdzie czas na podróże, życie, pasje, aby chociaż raz odwiedzić wszystkie kontynenty świata??? Żeby zjeść pizze we Włoszech, Hamburgera w USA, napić się wina we Francji, Tequili w Hiszpanii, wódki w Rosji??? Żeby zobaczyć Mur Chiński, Lazurowe Wybrzeże, Monaco, Rajskie Wyspy, Tajlandię, Barcelonę, Moskwę, Nowy Jork czy Alpy zimą???

Wymieniać mogę bardzo dużo i bardzo długo, lecz jedno wiem na pewno. Jak będę pracował w przeciętnej, szarej pracy to nie będę miał ani czasu ani pieniędzy na te wszystkie rzeczy, które wymieniłem.

Chcesz tak żyć jak opisałem dwa akapity wyżej???

Ja KURW* MA* NIEEEEEEEEEE CHCĘ delikatnie rzecz ujmując. Dlatego też powstała ta strona na której bardzo poważnie podchodzę i pokazuje zarabianie w internecie. W grę wchodzą dużo większe pieniądze niż w normalnej pracy na etacie.

Nie wierzysz?? No to sprawdź, a się przekonasz. A potem mi podziękujesz.

Zawsze ciągnęło mnie do przedsiębiorczości

Zawsze ciągneło mnie do samodzielnego wymyślania jakiś nowych, fajnych sposobów i rzeczy, aby zarabiać i robić coś fajnego, co się lubi. No i znalazłem po wielu latach szukania coś znakomitego, lecz było to bardzo trudne. Większość ludzi nie myśli tak jak ja, tylko bez zastanowienia leci schematem opisanym trzy akapity wyżej. Więc ciężko jest znaleźć współpracowników, aby szybko coś fajnego wymyślić, rozreklamować i zarabiać na tym. Trzeba samemu szukać, a samemu ta droga wymaga dużo samozaparcia, cierpliwości, sprawdzania wszystkiego na sobie.

Więc jeśli masz podobny punkt widzenia na świat

Więc jeśli masz podobny punkt widzenia na świat. Nigdy nie chciałeś pracować na etacie to polecam Ci dla Twojego dobra przejrzeć bardzo dokładnie tą stronę. Najlepiej kilka razy żebyś wszystko dobrze zrozumiał. Na pewno czegoś się dowiesz. A następnie jeśli chcesz zapraszam do kontaktu. Pogadamy, może wspólnymi siłami zrobimy coś fajnego...


Poznajmy się lepiej, obserwuj mnie:

facebook arturnowak444, facebook Artur Nowak, facebook logo, facebook banner, fb obrazek 

instagram Arturek.pl, instagram Artur Nowak, insta logo, insta banner, insta grafika

Youtube Artur Nowak, Youtube Arturek.pl, Youtube logo, Youtube banner

FutureNet Artur Nowak, FutureNet nowaczek, FutureNet logo, FN, FAP, FN/FAP

twitter arturnowak444, twitter Arturek.pl, twitter logo, twitter banner, tweetnij

Udostępnij artykuł: