Portal FutureNet

Portal FutureNet

FutureNet to portal społecznościowy podobny do Facebooka z jedną, zasadniczą różnicą. Za korzystanie z FutureNet portal ten dzieli się z nami zyskami. Za normalne, codzienne korzystanie z FutureNet nam płaci. Jest jeszcze wiele sposobó zarabiania z Futurenet, o tym niżej.

FutureAdPro

FutureAdPro (skrót FAP) – to  platforma reklamowa, który jest częścią FutureNet. Jest toplatforma reklamowa. Służy do dostarczania ruchu na naszą stronę internetową lub inną stronę, którą chcemy reklamować. Dzięki pakietom AdPack (800 wyświetlen Twojej reklamy) FutureAdPro stwarza nam idealne warunki do reklamowania się w sieci za darmo

FutureAdPro to najlepiej dopracowany program tego typu. Posiada bardzo duże zaplecze produktów własnych. Bardzo Cię proszę o to, abyś nie mylił FutureAdPro ze śmiesznymi firmami w których klikasz i zarabiasz 15zł/miesięcznie za klikanie reklam, banerów i spamowanie znajomym . FAP to prawdziwy, realny biznes. A zyski z reklam mogą wynosić 100zł, 200, nawet 1000zł dziennie. Jeśli będziesz poważnie działał i nauczysz się rynku reklamy w internecie.

Trzy opcje zarabiania w FutureAdPro

1. ZARABIANIE NA PACZKACH REKLAMOWYCH

Kupując pakiet reklamowy AdPack otrzymujesz 800 wyświetleń swojej strony. Dodatkowo uprawnia Cię on do udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam innych źródeł dochodu. Jeżeli wykonamy czynność w postaci obejrzenia 10 reklam dziennie. Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma.

WAŻNE: 5% z naszych naliczeń trafia do specjalnej puli. Z której pieniądze można przeznaczyć tylko na zakup zwykłej reklamy lub na opłatę abonamentu, który nie jest obowiązkowy. O abonamencie dowiesz się za chwilę. Kolejne 5% jest pobierane podczas wypłaty, które przeznaczane jest na zakup matrycy w FutureNet. Matryca wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

 

Koszt pakietu AdPack: $50

Co otrzymujesz: 800 wyświetleń + udział w podziale wpływów ze sprzedaży reklam

Dzienne naliczenia: do 1% dziennie

Częstotliwość naliczeń: co 15 minut

Ile wypracowuje AdPack: $60

Warunek otrzymania naliczeń: 10 reklam dziennie

Maximum adpacków: 1000

Proszę pamiętać, że kupujemy produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są w ogóle gwarantowane! Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

 

2. ZARABIANIE PROWIZJI ZA BUDOWĘ ZESPOŁU:

FutureAdPro oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack z osób zaproszonych przez nas do 5 poziomu.

Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojego zespołu zakupi pakiet AdPack, Ty otrzymasz prowizję, której wysokość zależy od posiadanego abonamentu.

Posiadając opłacony abonament zarabiasz wyższe prowizje z zaproszonych partnerów oraz wtedy możesz zakupić większą ilość AdPacków, co możesz zobaczyć w tabelce po prawej stronie.

W przypadku abonamentu za $180 na rok wygląda to tak:

  1. 8% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 1 poziomu,

  2. 4% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 2 poziomu,

  3. 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 3 poziomu,

  4. 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 4 poziomu,

  5. 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 5 poziomu.

3. ZARABIANIE NA SPRZEDAŻY SWOICH PRODUKTÓW

Reklama w FutureAdPro działa znakomicie. Dodaj link do swojej strony, promuj ją i zarabiaj! Im więcej wyświetleń Twojej strony, tym więcej potencjalnych klientów na Twój produkt. W skuteczny sposób masz możliwość dotarcia do dużego grona potencjalnie zainteresowanych osób Twoją ofertą.

Reklama w FutureAdPro może przyczynić się do rozwinięcia Twojego biznesu i osiągnięcia znacznie wyższych dochodów. A dzięki zwrotu, który jest wypłacany w formie udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam w firmie. A więc można powiedzieć, że Twoja reklama jest bezpłatna!

 

Dołącz do FutureNet i FutureAdPro

W tym celu dokonaj bezpłatnej rejestracji w FutureNet. Dzięki temu zostanie utworzone dla Ciebie od razu te same konto w FutureAdPro. W tym celu należy:

Krok 1

Link do darmowej rejestracji w FutureNet https://nowaczek.futurenet.club/ – kliknij w link Podczas rejestracji podaj swoje prawdziwe dane osobowe. Jest to niezbędne, aby w przyszłości otrzymać, wypłacać zarobione w FutureNet zyski.

Krok 2

Potwierdź rejestrację wchodząc na swój, podany do rejestracji adres e-mail. Kliknij w link potwierdzający od FutureNet.

Krok 3

Zaloguj się na stronę, wejdź na nią, zapoznaj się. Po kilku zalogowaniach będziesz już zapoznany i z przyjemnością przystąpisz do kolejnych kroków.

Zaloguj się do programu https://futureadpro.com używając tych samych danych do logowania co w FutureNet. Zapoznaj się ze stroną, poklikaj sobie gdzie chcesz.

Najlepszym i najszybszym sposobem na zarabianie jest zakupienie Adpacków. Które po 120 dniach wypracowują 120%, czyli 20% zysku.

UWAGA

Zanim przystąpisz do jakiegokolwiek biznesu dokładnie wszystko przeczytaj i przeanalizuj. Zawartość tej strony ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Wszystkie przekazywane informacje nie są żadną formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje 100% gwarancji zarobku i od nas tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziliśmy i z których usług korzystamy.

Udostępnij artykuł: