Polecane książki

Polecane książki o Bitcoinie oraz wiele innych.

Bitcoin jest walutą występująca głównie w sieci. A ludzie którzy z niej korzystają to głównie osoby siedzące sporo przed komputerem. Lub amatorzy inwestowania oraz profesjonalni inwestorzy, którzy widzieli w Bitcoinie przysłowiowy kwiatuszek lub perełkę.

Internet ma wiele zalet - zmienił świat w ostatnich latach, przyśpieszył go niesamowicie, ułatwił kontakt z rodziną na drugim końcu świata. Ułatwił przesyłanie danych, ale ma jedną, wielką wadę, czyli hejterów.

Hejterzy hejtują wszystko co w danym momencie jest popularne, począwszy od gwiazd skończywszy na normalnych, zwykłych ludziach. Czują się bezkarni, bo jednym z głównych elementów internetu jest wolność słowa i możliwość siedzenia pod kocykiem w domu, przy biureczku i wypisywanie komentarzy. Lecz wolność słowa mylona jest często z wylewaniem żalu i jadu.

Nie ominęło to również Bitcoina. Takiej głupoty nie da się wyobrazić jaką można przeczytać w internecie na temat tego nowego systemy płatności. Głowa mnie rozbolała jak kilka razy po kilka minut zacząłem to czytać, dlatego nie polecam.

Rzetelna wiedza o Bitcoinie polecane książki

W takim razie skąd wziąć rzetelną wiedzę o Bitcoinie skoro nie z internetu? Najłatwiej z książek, których już kilka powstało. Poniżej spis. Niektóre tytuły być może kojarzysz, gdyż są dość popularne, inne mniej. Polecam przeczytać wszystkie i oczywiście dużo, dużo więcej. 😉

Polecane książki o Bitcoinie:

"Bitcoin: Złoto XXI wieku" Polecane książki, Bitcoin: Złoto XXI wieku, Karol Kopańko, Mateusz Kozłowski

Autorzy: Karol Kopańko i Mateusz Kozłowski

Produkcja Polska w 2015 roku.

"Bitcoin. Wirtualna Waluta."

"Sekrety Bitcoina"

Psychologiczne:
  • "Psychologia Tłumu"
Biografie:
  • "Steve Jobs"
  • "Elon Musk"
  • "Sztuka Zwycięstwa"
Finanse:
  • "Zawód: Inwestor Giełdowy"
  • "Wspomnienia Gracza Giełdowego"
  • "4 godzinny tydzień pracy"
  • "Biedny Ojciec, Bogaty Ojciec" Robert Kiyosaki
Ogólny rozwój intelektualny:
  • "Krótki kurs samoobrony intelektualnej"
  • "Rusz dupę" Jacek Wiśniowski

Jeżeli nabrałeś ochoty na którąś z nich odsyłam Cię do Empiku i Czytam.pl Wejdź już teraz i spraw sobie prezent w postaci książki.

Jeżeli znasz inne książki warte polecenia i chcesz, abym umieścił je na tym blogu - śmiało napisz i podaj tytuły, oto zakładka kontakt.

Polecane książki. Droga do dobrobytu Benjamin Franklin, książki tematyka finansowa, książki edukacyjne

Polecane książki, Bitcoin Złoto XXI wieku, książki tematyka finansowa, książki edukacyjne

Udostępnij artykuł: