Paczki reklamowe FutureAdPro, Adpack 10$, 50$, Arturek.pl
FutureAdPro Zarabianie w Internecie

Paczki reklamowe FutureAdPro – Opis Zarobki Porady

Czym są paczki reklamowe Futureadpro 10$ i 50$ - inaczej zwane Adpack-ami? Przygotowałem dla Ciebie ich opis, opinie, zarobki i porady.

Czym jest paczka reklamowa? paczki reklamowe futureadpro

Paczka reklamowa inaczej zwana Adpack. To produkt, który kupujemy w portalach reklamowych. Dający nam w tym przypadku 160 lub 800 wyświetleń reklamy. W reklamie tej mamy bardzo duże prawdopodobieństwo, że dotrze do odbiorcy. Czyli zostanie obejrzana, bo za oglądanie reklam użytkownik zarabia realne pieniądze.

Na chwilę obecną liderem tego rynku i portalem godnym zainteresowania i polecenia jest FutureAdPro.

Paczki są dostępne w dwóch wersjach: za 10$ i za 50$. Oprócz tego, że mamy reklamę paczki zarabiają dla nas 120% kwoty za jaką kupiliśmy adpacki. Przykładowo kupiłeś 30 adpacków po 50$ za 1500$. 1500 x 1,2 = 1800$, czyli zarabiasz 300$ zysku.

Paczki reklamowe Futureadpro dzielą się na:

Adpack za 10$

Opis Adpacka:
  • Adpack pracuje 150 dni
  • Adpack daje 160 wyświetleń reklamy
  • Adpack wypracowuje 12$

Paczka reklamowa 10$, Adpack, FutureAdPro

Adpack za 50$

Opis Adpacka:
  • Adpack pracuje 120 dni
  • Adpack daje 800 wyświetleń reklamy
  • Adpack wypracowuje 60$

Paczka reklamowa 50$, Adpack, FutureAdPro

Wnioski:

Bardziej opłaca się kupować Adpacki po 50$, więcej zarabiają w krótszym czasie. Dają więcej wyświetleń. Lecz co najmniej jeden Adpack za 10$ również trzeba posiadać, aby otrzymywać prowizję od poleconych, którzy zakupią Adpacki 10$.

Czyli jeśli chcesz otrzymywać prowizję od swoich poleconych za Adpacki 50$ to musisz sam mieć taki Adpack za 50$. Analogicznie tak samo jest z Adpackami za 10$, czyli aby otrzymywać prowizję od poleconych za adpack 10$ musisz sam mieć co najmniej jeden Adpack 10$.

Ile Adpacków kupić na Start:

Decyzję każdy podejmuje samodzielnie, gdyż to Twój biznes i każdy jest w innej sytuacji materialnej.

Ja kupiłem na Start 30 Adpacków - co dawało i daje nadal fajne zyski. Polecam Ci zacząć od podobnej kwoty lub większej jeśli interesują Cię konkretne zarobki już od pierwszego dnia.

Rejestracja:

Jeśli chcesz zacząć działać, czyli reklamować się i zarabiać w Futureadpro to najlepiej rozpocznij to już teraz. Zarejestruj się w programie klikając tutaj. A otrzymasz dzięki temu moją pomoc i doświadczenie - wystarczy się do mnie odezwać i działamy.

FutureNet i FutureAdPro są the best, Rejestracja FutureAdPro

 

Podsumowanie:

Przesyłaj, udostępniaj ten artykuł osobom początkującym, które nie wiedzą czym są Adpacki. Z tym artykułem wszystko będzie łatwe i przejrzyste.

W razie jakichkolwiek pytań sprawdź zakładkę FAQ na moim blogu, na której są najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczącego tego czym się zajmuje. Między innymi FutureAdPro. A jeśli masz inne pytania lub chcesz zacząć tak zarabiać – kontaktuj się ze mną.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł lub zostaw Like, a dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.