Ogromne spadki na Bitcoinie, kryptowaluty spadają, upadek bitcoina
Kryptowaluty Zarabianie w Internecie

Mamy ogromne spadki na Bitcoinie i kryptowalutach. Co teraz robić???

Nadszedł ten moment, który nastąpić musiał prędzej czy później w każdego rodzaju inwestycjach. Mamy ogromne spadki na Bitcoinie i kryptowalutach. Co teraz robić??? 

Każdy kto śledzi tego bloga w miarę systematycznie wiedział, że ostrzegałem przed takim scenariuszem spadkowym wielokrotnie. Proponowałem też wiele form zarabiania i najlepiej korzystać z kilku naraz. Podstawą jest spokój, cierpliwość i znajomość odpowiednich ludzi, którzy mogą podpowiedzieć co i jak.

Przede wszystkim spokój nas uratuje Ogromne spadki na Bitcoinie, kryptowaluty spadają, bitcoin upada

Takie sytuacje na rynkach jak ta z ostatnich kilku dni się zdarzają. Na złocie, na Bitcoinie i na każdym innym instrumencie finansowym. Trzeba być na nie gotowym i mieć świadomość, że jak nie było takiej sytuacji przez kilka miesięcy to czai się za rogiem.

Co robić w takiej sytuacji? Ogromne spadki na bitcoinie

Odpowiedź jest bardzo prosta. Trzeba stworzyć kilka źródeł dochodu, choćby miały to być źródła gdzie wpada Ci 200 zł miesięcznie dodatkowo. 200zł tu, 300 zł tam, 500 zł jeszcze gdzieś indziej. Do tego praca lub firma i tak buduje się prawdziwy, realny dobrobyt i dostatek. A wiara w jednorazowy złoty strzał na giełdzie na Bitcoinie czy innych kryptowalutach to jak wiara w Multi Lotka.

zasada 4 źródeł zarobku, zarabianie w internecie, dywersyfikacja zarobków

Każdy kto ma kilka źródeł dochodu ląduje w takiej sytuacji na 4 łapy tak jak kot spadający z dachu. A jak ktoś ma jedno źródło dochodu na giełdzie to można to porównać do skoku do basenu na główkę z poślizgnięciem się. Było fajnie i dużo, ale BUUM – trafił się niefart i po gościu.

Oczywiście mogę sobie to pisać tysiąc razy, a większość ludzi i tak nigdy tego nie zastosuje. Większość ludzi ma tylko jedno źródło dochodu ( praca na etacie i zakupiona jedna kryptowaluta). Kryptowaluta spada albo zwalniają Cię z pracy i jesteś na lodzie.

Gdzie szukać innych źródeł dochodu?

Każdy może coś wymyślić samodzielnie, dowolność jest bardzo duża. A jeżeli nie wiesz to podam Ci moje 2 sprawdzone metody, które sprawiają, że zarabiam mimo spadków na giełdzie kryptowalut.

Sposób 1. Kopię kryptowaluty w BitClub Network

Zainwestowałem jednorazowo kwoty 500$, 1000 i 3500 $ i zarabiam od 7 do 15% miesięcznie tej kwoty. W zależności od miesiąca, czasem jest 7%, a czasem nawet 15%.

Jest to biznes bardzo prosty. Wystarczy się zarejestrować, wpłacić środki za które zostaną kupione koparki do Bitcoina. A koparki będą dla nas kopały przez 1000 dni Bitcoina lub inne kryptowaluty.

Opis w kilku krokach:

  • Krok 1. Rejestracja
  • Krok 2. Opłata aktywacyjna 99$
  • Krok 3. Zakup udziałów za 500, 1000 lub 2000 $
  • Krok 4. Zarabianie poprzez kopanie Bitcoin
  • Krok 5. Logowanie się co jakiś czas i wypłacanie zysków
Sposób 2. Proste zarabianie na reklamach

Jako, że żyjemy w czasach internetu przydałoby się czerpać z niego profity. A nie tylko wchodzić po internecie i tracisz czas na oglądanie śmiesznych filmików i zdjęć znajomych na Facebooku. W internecie zasypują nas z każdej strony setki reklam na których Google, Facebook czy zwykli kumaci ludzie zarabiają miliony $$$.

Ty też tak możesz, co prawda w mniejszej skali, ale również możesz zarabiać na reklamie. Wystarczy zostać członkiem firmy, która dzieli się zyskami z reklam za nasze codziennie oglądanie kilku reklam i zakup własnej reklamy, którą możemy wykorzystać na promocję czegokolwiek chcemy.

  • Krok 1. Rejestracja
  • Krok 2. Zakup paczek reklamowych
  • Krok 3. Oglądanie 10 reklam codziennie
  • Krok 4. Zarabianie
Sposób 3 i 4 na zarabianie ogromne spadki na bitcoinie

Mam też dwa inne sposoby zarabiania, ale to już dla chętnych na priv. Gdyż sposoby te są tak dobre, że nie będę o nich pisał publicznie. 😉

Podsumowanie ogromne spadki na bitcoinie

Oczywiście nie musisz robić tych biznesów, które wyżej opisałem. Możesz dalej udawać Wilka z Wall Street inwestującego w kryptowaluty licząc na fuks, że wzrosną i że ograsz giełdę. Lecz na 90% przypadków to giełda ogra Ciebie – takie są statystyki.

Ja życzę Ci miliona na koncie, dużych zarobków na giełdzie, ale statystyki są bezlitosne i zawsze są po stronie giełdy, a nie Twojej.

Poza tym sporo kryptowalut to bezwartościowe coiny, w które się teraz inwestuje, bo jest taka moda, która zapoczątkował Bitcoin. A za rok, dwa, trzy ich nie będzie – dlatego sprawdź jakie kryptowaluty uważam za rozsądny wybór w zakładce kryptowaluty na tym blogu.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał i jest wartościowy. Zostaw Like lub udostępnij artykuł w mediach społecznościowych, aby inne osoby wiedziały jak zabezpieczyć się przed spadkami na giełdach krypto.

Zobacz też:
Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.