Obejrzyj Banking on Bitcoin, Banking On Bitcoin PL, Banking On Bitcoin CDA
Bitcoin Życie

Obejrzyj Banking On Bitcoin. Pierwszy film o Bitcoinie.

Jeśli szukasz ciekawego filmu do obejrzenia w ten Sobotni wieczór to już znalazłeś. Obejrzyj Banking On Bitcoin, czyli pierwszy film o Bitcoinie.

netflix, oglądanie TV, sobotni wieczór

Jest to pierwszy film o kryptowalucie Bitcoin, która jest już warta blisko 20000$ za sztukę, czyli prawie 70 000 zł.

Rok temu Bitcoina można było kupić za około 2000 – 3000 zł. Dzisiaj jest w cenie między 60 000 – 70 000 zł. Właśnie dlatego powinieneś obejrzeć ten film.

Gdzie obejrzeć Banking On Bitcoin?Netflix, obejrzyj film, oglądanie TV w sieci

Z tego co widzę jest dostępny na netflix.com

Być może jest też na cda.pl

O czym jest film Banking On Bitcoin?

O Bitcoinie. 🙂

Film opowiada o tym skąd wziął się Bitcoin, na jakiej technologii jest oparty i jaka czeka go przyszłość. W tym dokumencie opowiadają o tym eksperci i entuzjaści tej cyfrowej waluty.

Co do scenariusza to nie będę robił spoilerów i opowiadał, żeby nie psuć Ci przyjemności i ciekawości oglądania. Powiem tylko tyle, że warto obejrzeć żeby Bitcoin Cię zaciekawił.

Tego co obejrzysz w filmie nie bierz zbyt poważnie pod względem inwestowania, posiadania czy wiedzy o Bitcoinie. Film to tylko film, tym bardziej, że jest amerykański. Więc pewne rzeczy są w nim zrobione po Hoolywoodzku, czyli z wielką dozą fantazji. Dla relaksu można obejrzeć.

Filmy nie są od tego, żeby na ich podstawie podejmować decyzje inwestycyjne. Film Wilk z Wall Street w złym świetle pokazywał giełdę i inwestowanie. Nie znaczy to jednak, że giełda czy inwestowanie to nie dobry biznes.

Czym jest Bitcoin? obejrzyj banking on bitcoin

Jeśli szukasz prawdziwej wiedzy o Bitcoin zajrzyj na moim blogu w zakładkę Bitcoin. Lub przejdź do poniższych artykułów. Miłego oglądania.

Zobacz też: obejrzyj Banking On Bitcoin

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.