Czym są Media Points Futurenet, Arturek.pl
FutureAdPro FutureNet

Czym są Media Points FutureNet?

Wiele ludzi nie wie czym są Media Points FutureNet mimo tego, że długo są w FutureNet. Zacznij je wykorzystywać, gdyż są to Twoje realne korzyści.

Na początek zaczniemy od podstaw FutureNet.

Przypomnijmy czym jest i jaka jest idea FutureNet. Wiele osób zaślepionych chęcią zarabiania pomija fakt jak działa firma, jak to wykorzystać dla obustronnych korzyści. Pomijają fazę edukacji, bo chcą jak najszybciej zarabiać – przez co trafiają w błędne koło, bo nie wiedzą jak to działa.

Nie wiedzą jak działa firma, ale chcą polecać, zarabiać. Robi się z tego kiszka, bo ani nikt Ci się do biznesu nie zapiszę, bo widzi, że coś kręcisz, nie masz wiedzy. Ani Ty nie wiesz jak wykorzystać FutureNet. Doprowadzi to jedynie do frustracji, a zyski będą małe albo żadne.

Dobra rada co do FutureNet

Bardzo Cię proszę i dobrze Ci radzę. Przestudiuj dokładnie czym jest FutureNet, poświęć na to całe 2 dni, cały weekend. Jakie ma produkty, jakie ma usługi, bo jest tego ogromna ilość – a od razu Ci się rozjaśni wszystko i zaczniesz rozumieć jak możesz zarabiać.

Mówię to nie jako teoretyk tylko jako praktyk. Gdyż sam na początku popełniałem ten błąd. Chciałem zarabiać, ale nie znałem opcji jakie daje FutureNet. To tak samo jakbyś chciał naprawiać samochody, ale nie umiał kompletnie mechaniki samochodowej.

Przejdź teraz do swojego konta FutureNet.

Po lewej masz Menu > Twój Biznes > Do Pobrania

Pobierz plan marketingowy FutureNet i FutureAdPro. Przeczytaj co najmniej 2 razy i przeanalizuj w praktyce na swoim koncie. Specjalnie nie wymieniam w tym tekście tego, bo chce abyś sam się czegoś nauczył.

Rejestracja FutureNet

Jeżeli nie masz jeszcze konta to załóż teraz bezpłatne konto w FutureNet i sprawdź jak to wygląda.

Media Points FutureNet

Media Points to wewnętrzna waluta portalu jaką otrzymujemy za rejestrację, wypełnienie wszystkich danych o sobie. A także za zakup matryc. Matryce są następujące od 10 do 1000 dolarów.

Media Points FutureNet, Matryce, Arturek.pl

Rodzaje matryc w Futurenet:
 • Matryca 10$ (pozycja Member) – otrzymujesz 1000 Media Points
 • Matryca 25$ (pozycja Basic) – otrzymujesz 2500 MP
 • Matryca 50$ (pozycja Gold) – otrzymujesz 5000 MP
 • Matryca 100$ (pozycja Exclusive) – otrzymujesz 10 000 MP
 • Matryca 500$ (pozycja Sapphire) – otrzymujesz 50 000 MP
 • Matryca 1000$ (pozycja Royal) – otrzymujesz 100 000 MP
Media Points FutureNet można płacić za:
 • Landing Page
 • Momentum System, czyli Landing Page + Autoresponder
 • Future Cloud, miejsce w chmurze
 • Future Blog
 • Future Video Mail
 • Rabat w sklepie internetowym FutureNet
Czym są Media Points Futurenet to 173 000 sztuk, Arturek.pl
Liczba moich Media Points FutureNet, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za swoje Media Points FutureNet kupię teraz wiele Landing Page – dzięki temu będę pozyskiwał nowe osoby do biznesu i zarabiał.

Jeśli artykuł się podobał udostępnij go światu lub zostaw like. Podziękujesz mi w ten sposób za moją pracę na tym blogu, a także dasz mi motywację do dalszego działania. Dziękuje.

Zobacz też:

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.