mam dla ciebie monetę Bitcoin, cena Bitcoin, wygraj monetę Bitcoin
Życie

Idą Święta, więc mam dla Ciebie monetę Bitcoin.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowałem dla Wszystkich moich czytelników drobne podarunki. Mam dla Ciebie monetę Bitcoin.

Do rozdania mam 10 monet symbolizujących kryptowalutę Bitcoin. Zdjęcia monet:

Aby otrzymać monetę wystarczy udostępnić jeden z sześciu poniższych artykułów na własnym, prywatnym profilu Facebook. Oraz nad postem napisać zachęcające jedno, dwa zdania o artykule.

Artykuły do udostępnienia mam dla ciebie monetę bitcoin
  1. Recenzja i opis portfela Ledger Nano S.
  2. Jak reklamować zarabianie w internecie?
  3. Jesteś Wilkiem czy Owcą w biznesie?
  4. Przyszłość pieniądza.
  5. Jaki wybrać bezpieczny portfel Bitcoin?
  6. Dlaczego Futurenet i Futureadpro są liderem branży?
Oto instrukcja do wykonania

Klikamy w jeden z sześciu artykułów, przekieruje nas do niego. Następnie zjeżdżamy na sam dół artykułu, mamy tam opcję udostępnienia na Facebook. Tak jak pokazuje zielona strzałka na poniższym zdjęciu.

mam dla ciebie monetę Bitcoin, cena Bitcoin, wygraj monetę Bitcoin

 

 

 

 

 

 

Następnie w nowo otwartym oknie piszemy jedno lub dwa zdania od siebie i klikamy opublikuj. Tak jak pokazuje zielona strzałka na poniższym zdjęciu.

mam dla ciebie monetę Bitcoin, cena Bitcoin, wygraj monetę Bitcoin
Po wykonaniu zadania

Po wykonaniu tego zadania napisz do mnie. Podaj link do swojego profilu Facebook oraz dane adresowe do wysyłki monety Bitcoin. Moneta zostanie wysłana na mój koszt listem poleconym (Poczta) na Twój adres w Polsce. Posiadam 10 monet do rozdania dla Was, więc 10 osób wygrywa monetę. Kto pierwszy ten lepszy, do dzieła. 🙂

Kontakt: mam dla ciebie monetę bitcoin

Dane kontaktowe dla wszystkich zainteresowanych konkursem. Śmiało piszcie. Po dotarciu monet do zwycięzców osoby te proszone są o komentarz pod tym postem. A w nim informacja czy nagrody dotarły.

  • Facebook: Artur Nowak
  • E-mail: arturnowak444@gmail.com
  • Komentarz pod tym artykułem

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł lub zostaw Like, aby inne osoby miały możliwość zdobycia monety. Dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.