Jak zrobić Landing Page w Futurenet, matryce Futurenet, zarobki Futurenet, Arturek.pl
FutureAdPro FutureNet

Jak zrobić Landing Page w Futurenet?

Każda osoba w Futurenet i Futureadpro oprócz zarabiania ma również szereg wielu narzędzi do wykorzystania. Dzisiaj zajmiemy się jednym z nich. Oto poradnik jak zrobić Landing Page w Futurenet.

Korzystaj z narzędzi Futurenet

Wypadałoby korzystać z narzędzi FN, bo w końcu za to płacimy i to jest zrobione dla nas. Wiadomo, że jedne narzędzia są gorsze, inne lepsze, jednym odpowiadają bardziej, innym mniej. Lecz ze wszystkich warto korzystać, bo to co w biznesach takich jak Futurenet jest najlepsze to fakt, że wystarczy zrobić coś raz i wrzucić to do sieci. A to dla nas pracuje cały czas, 24 godziny na dobę.

Szczególnie jeśli nie jesteśmy jeszcze znanymi ekspertami od Kryptowalut czy liderami network marketingu. Takie narzędzia pozwalają nam ruszyć od zera i przerodzić się w osobę, która zaczyna mieć efekty $$$. 🙂

Zapraszam na poniższy poradnik w którym omówimy od podstaw czym jest Landing Page, po co to komu. Jak zapłacić za Landing Page. Jak to zrobić, jak z niego efektywnie korzystać?

Czym jest Landing Page? landing page w Futurenet

Landing Page inaczej zwany strona docelowa, przechwytująca lub lądująca to zwięzła strona umieszczana w internecie. Jedyne co musi taka strona zrobić to zaciekawić odbiorcę i zachęcić go do zostawienia danych kontaktowych, abyśmy mogli się z nim kontaktować za jakiś czas lub przekierować go dalej. Landing Page to strona wielkości jednego zrzutu ekranu z małą ilością treści, czyli krótkim, konkretnym przekazem. Ładną grafiką, przyciskami zachęcającymi do kliknięcia i podstawowymi danymi kontaktowymi.

Po co nam Landing Page?

To proste, aby reklamować w nim Futurenet, Futureadpro oraz Futuro Coin. Możesz też zrobić kolejny Landing Page, aby reklamować w nim jakąś inną firmę lub po prostu jakiś inny biznes, pomysł. Możliwości są tak bardzo obszerne jak obszerny jest Twój umysł i pomysłowość. Pierwszy Landing Page jest we wszystkim najtrudniejszy, potem już idzie dużo łatwiej, szybciej, lepiej i są efekty.

Stwórz Landing Page płacąc Media Points Jak zrobić Landing Page w Futurenet, Media Points, Zarobki w Futurenet

Każda z osób działających w Futurenet posiada w portalu swój licznik Media Points. Media Points to takie wewnętrzne pieniądze w portalu Futurenet, którymi możemy płacić za usługi wewnątrz FN. Przygotowałem na temat Media Points w Futurenet oddzielny artykuł.

Za samo zarejestrowanie się i uzupełnienie informacji o swoim profilu, aby wyglądał jak prawdziwy profil dostajemy 1000 MP. Za zakup wszystkich matryc mamy aż 165000 Media Points. Na coś musimy te Media Points wykorzystać, gdyż zbieranie ich w nieskończoność niczemu nie służy. Ani nam ani portalowi, więc trzeba je wydawać.

Oto poradnik jak zrobić Landing Page w Futurenet?

Krok 1. Zaloguj się do Futurenet, w menu z lewej strony wybierz Landing Page tak jak pokazuje czarna strzałka. Zielona strzałka pokazuje licznik moich Media Points.

Jak zrobić Landing Page w Futurenet, zarabianie Futureadpro, klikanie reklam Futureadpro, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

Krok 2. Wybierasz utwórz nową stronę Landing Page. Pozostałe 2 rubryki będą do wykorzystania gdy już będziesz posiadał swój Landing Page.

Jak zrobić Landing Page w Futurenet, zarabianie Futureadpro, paczki reklamowe Futureadpro, Arturek.pl

 

 

 

 

 

Krok 3. Teraz należy opłacić swój Landing Page. Jest na to bardzo prosty sposób, czyli Media Points. Klikasz opłatę początkową 1500 MP i wybierasz na jaki czas chcesz zrobić stronę. Ja wybrałem na rok, wychodzi najkorzystniej i stronę mamy na dłużej. Klikasz Zapłać i za chwilę powinno pokazać się, że już opłacone.

GRAFIKA OPŁATA

Krok 4. Teraz wybierasz grafikę Twojej strony przechwytującej, jedną z wielu. Ja wybrałem taką jak poniżej, Ty wybierz taką jaka najbardziej do Ciebie trafia i kliknij na nią.

Jak zrobić Landing Page w Futurenet, zarabianie FAP, klikanie reklam, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

Krok 5. Wypełniasz teraz nazwę domeny, napisy jakie mają być oraz przycisk akcji na wybranym przez Ciebie szablonie graficznym. Podajesz swojego e-maila, na którego będą przychodziły Ci wiadomości dotyczące Twojej strony.

Jak zrobić Landing Page w Futurenet, zarobki Futurenet, paczki reklamowe FAP, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok 6. Wybór języka w Autoresponderze, wybierz jaki chcesz. Jeśli nie wiesz jaki wziąć to na początek wybierz Polski, ja też taki wybrałem. Klikasz zapisz i przejdź dalej.

Jak zrobić Landing Page w Futurenet, rejestracja Futurenet, matryce Futurenet, Arturek.pl

 

 

 

 

 

Krok 7. Najważniejszy krok, czyli uzupełnienie Autorespondera. Jest to automatycznie wysyłane e-maile do osób, które zapiszą się na Twoim Landing Page. Po uzupełnieniu na samym dole klikasz zapisz i przejdź dalej.

Potem będziesz mógł edytować tytuły, treść e-maila, ilość czy częstotliwość wysyłania. Więc możesz na początek zostawić gotowca.

Jak zrobić Landing Page w Futurenet, rejestracja Futurenet, matryce Futurenet, Arturek.pl

 

Krok 8 Wpisujesz swoje dane kontaktowe i reklamowe. Będą się one wyświetlać osobom zainteresowanym, które trafią na Twoją stronę.

Jak zrobić Landing Page w Futurenet, adpacki Futureadpro, klikanie reklam, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok 9.  Landing Page z autoresponderem już prawie gotowe. Jak klikniesz PUBLIKUJ to już masz stronę. Możesz też coś edytować, podejrzeć stronę lub wycofać się i strony nie będzie.

Jak zrobić Landing Page w Futurenet, adpacki FAP, klikanie reklam, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

To wszystko, gratulacje. Już masz swój pierwszą stronę i wiesz jak zrobić landing page w Futurenet. Reklamuj go teraz wszędzie gdzie się da. Wstaw do od razu na Facebook lub Instagram. Jak chcesz podejrzeć moją stronę przechwytującą to wejdź na arturek.infosystem.me

Kilka zasad dobrego Landing Page?
 • Chwytliwy nagłówek
 • Wysokiej jakości grafika lub zdjęcie na stronie
 • Widoczne dane kontaktowe
 • Strona prosta, czytelna
 • Widoczny przycisk wzywający do akcji
Widoczne przyciski wzywające do akcji

Widoczny przycisk to krótki tekst w ramce lub w kolorze. Wzywający do działania lub dający odbiorcy jakieś korzyści lub przekierowujący dalej, poniżej przykłady.

W trzech poniższych przyciskach wzywających do akcji zastosowałem działanie, to bardzo proste. Kliknij w przyciski i sprawdź co się stanie. Możesz robić dokładnie to samo na swoich stronach przechwytujących. 🙂

Jak efektywnie wykorzystać Landing Page?

Po stworzeniu strony przechwytującej umieszaczamy do niej linki gdzie się tylko da. Na początku gdy tworzysz pierwszą tego typu stronkę to będzie trzeba trochę pokombinować i wrzucać stronkę przechwytującą gdzie się da. Przykładowe miejsca to:

 • Link BIO na Instagramie
 • Link BIO na Facebooku
 • Opis pod filmikiem na Youtube
 • Fora tematyczne
 • Własny profil Facebook
 • Lokalne strony internetowe z Twojej okolicy

Generalnie nie mogę podać Ci jednego miejsca wrzucenia strony lądującej, bo każdy z nas jest inny. Każda osoba preferuje trochę inne sposoby działania. Jedni są bardziej odważni do nagrań, filmów na Youtube czy Facebook. Inni bardziej techniczne podejście do przemyślanej strategii wrzucania dopracowanych poradników. Jeszcze inni wolą tylko zainwestować i nie wiedzą jak robić reklamy zupełnie.

Chcesz więcej wiedzy o stronach przechwytujących?

Oto dwa ciekawe artykuły uzupełniające wiedzę: pierwszy, drugi. Lecz pamiętaj, że tu nie chodzi o teorię i czytanie. Chodzi o działanie, więc lepiej zrobić swojego pierwszego Landing Page tak jak umiesz. Reklamować go gdzie się da i go potem udoskonalać, aby pozyskiwać klientów. Niż jedynie czytać i się przyglądać. Tym bardziej, że strony przechwytujące są w wielu miejscach za darmo albo za kwoty do 10zł.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł lub zostaw Like, a dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Zobacz też: jak zrobić landing page w futurenet
Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.