Jak zarabiać Bitcoin, sposoby zarabiania Bitcoina, ile zarabia się na Bitcoinie

Jak zarabiac Bitcoin?

Jak zarabiać Bitcoin

 

Jak zarabiać Bitcoin, sposoby zarabiania Bitcoina, ile zarabia się na Bitcoinie

 

Jak zarabiać Bitcoin? Wyróżniamy 4 główne sposoby zarabiania na Bitcoinie.

Dwa sposoby bardzo proste. Dwa sposoby dużo trudniejsze dla osób z wiedzą i doświadczeniem. Jeżeli jesteś początkujący polecam Ci zająć się dwoma pierwszymi, gdyż lepiej zarobić mniej niż rzucać się z motyką na księżyc.

Dwa proste sposoby to: jak zarabiac Bitcoin

1. Zakup i przechowywanie Bitcoin na swoim portfelu.

Wahania ceny BTC są tak duże, że nie trzeba będzie długo czekać na zmianę ceny i wysoce prawdopodobne, że ta zmiana będzie o co najmniej 500zł-1000zł na jednym Bitcoinie, czyli bardzo dużo.

Bitcoina kupisz przelewem bankowym korzystając z bezpiecznej Polskiej giełdy Bitbay. Kliknij, a przejdziesz na Bitbay.

2. Zakup udziałów w firmie wydobywającej Bitcoiny.

Głównie jest jedna międzynarodowa firma, która się tym zajmuje, czyli Bitclub Network. Więcej o tej firmie przeczytasz na moim blogu w zakładce Bitclub Network. Sam posiadam dużo udziałów w BitClubie i jestem zadowolony.

Polega to na tym, że kupujesz w firmie udziały na wydobycie Bitcoina. Za Twoje wpłacone środki Bitclub kupuje sprzęt do wydobycia, wydobywa BTC i dzieli się z Tobą zyskiem w postaci wydobytych Bitcoinów.

Bardzo ważne jest to, że firma wypłaca Ci zysk w postaci Bitcoin. Dzięki czemu będziesz zarabiał na dwa sposoby. Po pierwsze na wydobyciu, a po drugie na wzroście wartości Bitcoina.

Dwa trudniejsze, bardziej wyrafinowane sposoby na zarabianie Bitcoinów to: jak zarabiać bitcoin

1. Zakup własnej koparki/koparek do wydobycia Bitcoin.

 

Sposób najtrudniejszy i najbardziej ryzykowny, ale przynoszący największe profity. Koszt jednej porządnej koparki BTC zaczyna się od 30 000zł i ciągle drożeje (wraz z ceną Bitcoina), koparek najlepiej mieć co najmniej kilka. Potrzeba dużo czasu na zorganizowanie i dopięcie wszystkiego. A także gdy już koparki będą kopać trzeba je utrzymać, serwisować, mieć wiedzę (lub osoby) które zajmą się wszystkimi technicznymi sprawami.

2. Zarabianie na giełdzie na spekulacjach co do ceny Bitcoin.

 

Gdy już masz Bitcoiny na własnym portfelu to możesz pokusić się o przewidywanie kiedy cena spadnie, wzrośnie. Jest to sposób zarazem bardzo prosty i trudny. Jedyne co trzeba zrobić to przewidzieć cenę Bitcoina, sprzedać szybko Bitcoiny. Żeby je potem taniej kupić. Wiadomo, że ten sposób niesie ze sobą czasami bardzo łatwy zysk, ale też czasami bardzo szybką i gorzką stratę.

Podsumowanie jak zarabiać Bitcoin

Najlepszym sposobem na zarobienie na Bitcoin jest zakup udziałów w BitClubNetwork i przechowywanie ich na własnym, zabezpieczonym portfelu. To nie jest tylko moja opinia – śledzę dużo ludzi z branży i ten sposób chwali bardzo wiele osób za jego prostotę i fakt, że ten sposób naprawdę daje ludziom coraz większą wartość, bo Bitcoin drożeje i jest ciągle wydobywany.

W międzyczasie śledzenie ceny Bitcoina na giełdzie, aby móc spróbować swoich sił na spekulacjach giełdowych. Polecam giełdy Bitmarket lub Bitbay. Znajdziesz je w zakładce Giełdy.

Polecam też zapisać sobie login, hasło do portfela i trzymać w bezpiecznym miejscu. Dużo osób ma Bitcoiny sprzed kilku lat na własnych portfelach, lecz zapomnieli własne hasła i nie maja do nich dostępu.

Udostępnij artykuł: