Jak wygenerować kod w Futurenet, portal Futurenet, zarobki Futurenet, portal FN
FutureAdPro FutureNet

Jak wygenerować kod w Futurenet?

Oto krótki poradnik pokazujący jak wygenerować kod w Futurenet, przenieść pieniądze zarobione z Futurenet do Futureadpro. Czyli jak kupić Adpack za zysk z Futurenet.

Poradnik jak wygenerować kod w Futurenet

Krok 1. W Futurenet wchodzimy w bocznym menu po lewej stronie w Backoffice > Futurenet BackOffice i wybieramy sobie matrycę, którą już posiadamy. Jeśli masz kilka matryc to wejdź w którą chcesz.

Krok 2.  Widzisz Twój stan konta i środki do wypłaty. Stan konta to środki jakie aktualnie zarobiłeś w Futurenet. Środki do wypłaty to stan konta po 14 dniach od zarobienia.

kupić adpack za zysk z futurenet, jak wygenerować kod w Futurenet

 

 

 

 

 

 

Krok 3. W górnym menu wybieramy pozycję prowizje > kody rejestracyjne.

jak kupić adpack za zysk z futurenet, paczki reklamowe FAP, klikanie reklam, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

Krok 4. Wypełniasz formularz. W rubryce „wpisz kwotę” wpisujesz kwotę za jaką chcesz kupić Adpacki. Naturalne jest to, że możesz wybrać maksymalnie taką kwotę jaką masz w liczniku „Środki do wypłaty”. Przykład 1: kupujesz 5 adpacków po 50$, to wpisujesz 250$. Przykład 2: kupujesz 2 adpacki po 50$, to wpisujesz 100$. Przykład 3: kupujesz 4 adpacki po 10$, to wpisujesz 40$. W rubryce „metoda płatności” wybierasz użyj mojego konta w Futurenet. Następnie wpisujesz swoje hasło do konta Futurenet, poniżej zabezpieczenie otp. Czyli kod z Google Authenticator, klikasz zakup kod i gotowe.

Gotowe. Kod powinien wyświetlić Ci się w postaci cyferek i literek. Jego wartość jest taka jaką wpisałeś.

Zakup Adpacka w Futureadpro kodem Futurenet

Krok 1. W Futureadpro klikamy kup nową paczkę, wybieramy taką jaką chcesz: 10$ lub 50$.

jak kupić adpack za zysk z futurenet, jak wygenerować kod w Futurenet, paczka reklamowa FAP, Arturek.pl

 

 

 

 

 

Krok 2. Zgodnie z kodem wpisujemy ilość adpacków jakie chcesz kupić.

kupić adpack za zysk z futurenet, jak wygenerować kod w Futurenet, portal Futurenet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok 3. Jako formę płatności wybierz na samym dole „Futurenet.club and Futureadpro Codes”, wpisujesz podany kod i klikasz kup.

jak wygenerować kod w Futurenet, paczki reklamowe Futureadpro, zakup reklam FAP, Arturek.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Gotowe. Jeśli wszystko zrobiłeś dobrze powinno się wyświetlić płatność zakończona sukcesem i adpacki są już na Twoim koncie FAP.

Pozostałe możliwości dla kodu Futurenet

Możesz go przekazać komuś w prezencie lub sprzedać na grupie Futureadpro na Facebooku. Zrób jak chcesz. 🙂

Załóż konto jak wygenerować kod w futurenet

Jeśli chcesz robić to samo i zarabiać to załóż konto już teraz. Rejestracja jest darmowa, po rejestracji będziesz mógł korzystać w pełni z portalu Futurenet. Lecz pamiętaj, aby zarabiać – musisz działać.

FutureNet i FutureAdPro są the best, rejestracja Futurenet

 

 

Przesyłaj, udostępniaj ten artykuł, aby wszyscy dowiedzieli się ile można zarobić oraz jak się posługiwać portalem Futurenet. W sieci krąży wiele błędnych opinii na ten temat.

W razie jakichkolwiek pytań sprawdź zakładkę FAQ na moim blogu, na której są najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczącego tego czym się zajmuje. Między innymi Futurenet. A jeśli masz inne pytania lub chcesz zacząć tak zarabiać – zarejestruj się już teraz lub kontaktuj się ze mną.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Zostaw Like, a dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Zobacz też:
Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.