Jak reklamować zarabianie w internecie, Bitcoin, Arturek.pl
Zarabianie w Internecie

Jak reklamować zarabianie w internecie?

W dzisiejszym wpisie przygotowałem zestaw porad jak reklamować zarabianie w internecie.

W czasach gdy praca na etacie daje pieniądze, które ledwo starczają na utrzymanie, a wyjazd za granicę do Anglii, Niemiec nie wiele tu pomoże. Co wtedy zrobić, o czym myśleć?

Internet ma coraz większy wpływ na życie ludzi. Musimy zacząć rozmawiać i edukować ludzi w temacie zarabiania w internecie. Internet to nie tylko śmieszne filmiki na Youtube, podglądanie znajomych na Facebook czy Instagramie lecz również świetne miejsce do zarabiania w tym pędzącym świecie.

Aby napisać jak reklamować ten biznes zacznę od największych błędów w reklamowaniu:
 • spamowanie linkami rejestracyjnymi na swoim Facebooku,
 • reklamowanie biznesu tylko w realnym świecie poprzez rozmowy z rodziną, znajomymi,
 • mała lub znikoma wiedza o temacie, który chcemy reklamować,
 • wystawianie ogłoszeń na normalnych portalach sprzedażowych typu allegro, olx
 • zbyt szybkie odpuszczanie, poddawanie się,
 • zerowa ilość uczestnictwa w szkoleniach.
Skuteczne sposoby jak reklamować zarabianie w internecie:
 • sposobem wręcz genialnym są filmiki na Youtube,
 • świetnym sposobem jest własny blog, strona w sieci systematycznie prowadzona,
 • działanie na Facebook, lecz z odpowiednią strategią,
 • Instagram, lecz z odpowiednią strategią,
 • strony przechwytujące połączone z w/w narzędziami,
 • pokazywanie efektów, czyli Bitcoinów i własnych kont,
 • robienie konkursów, Bonusów
 • udzielanie się na pewnych grupach tematycznych na Facebooku,
 • przenoszenie autorytetu, czyli spotkania z ekspertami i pokazywanie tego publicznie, w sieci.
 • budowania własnej marki osobistej

Jak sama nazwa mówi reklamowanie zarabiania w internecie należy robić poprzez wszystkie dostępne narzędzia internetu. Bardzo ważne jest to, że Facebook, Instagram, Youtube są darmowe, więc wystarczy ruszyć tyłek i działać. Za nic tutaj nie musisz płacić – przez pierwsze kilkanaście miesięcy nie kupuj płatnych reklam na Facebook, w Google itd – jest to bezsensowne. Chyba, że wiesz co robisz – to wtedy możesz robić wszystko. 🙂

Youtube Jak reklamować zarabianie w internecie?

Oczywiście to wszystko jest łatwo napisać, trudniej wykonać. W sytuacji gdy nigdy nie robiłeś filmików na Youtube zrobienie filmiku jest wyzwaniem. A zrobienie filmiku naprawdę fajnego wymaga statywu, osoby nagrywającej, jest czasochłonne i wymaga praktyki. Jeśli nie wiesz jak zacząć odsyłam Cię do mojego poradnika, w którym pokazuję podstawy jak działać na Youtube.

Własny blog, strona w sieci. Jak reklamować zarabianie w internecie?

Przygotowałem na ten temat kilka artykułów i wiele porad. Wszystkie znajdziesz na tym blogu, więc poszukaj. Własne strony, blogi będą pracować na Ciebie przez 24 godziny na dobę. Gdy Ty będziesz spał, leżał, imprezował lub robił inne biznesy dla maksymalizacji zysków. 🙂

Twitter, Instagram, FutureNet i inne Social Media

W zakładce Social Media na tym blogu opisane są wszystkie po kolei najpopularniejsze portale społecznościowe. Korzystanie z wszystkich jest darmowe. Portale można zautomatyzować, czyli dodając post na Insta automatycznie wyświetli się również na Twitterze i Facebooku. Odpowiednie ich połączenie musi przynieść rezultaty w postaci zarabiania w internecie.

Marka osobista

Marka osobista to coś co odróżnia Roberta Lewandowskiego od innych polskich piłkarzy lub Mariusz Pudzianowskiego od innych polskich siłaczy, koksów. W przypadku sportu markę zdobywamy wygrywając mecze, zawody.

A w przypadku biznesu i sprzedaży markę osobistą budujemy zupełnie inaczej. Polecam Ci przeczytać kilka książek na ten temat. Przejdź już teraz do Empiku i kup sobie kilka książek z edukacji finansowej, rozwoju osobistego. Przygotowałem również na moim blogu poradnik Marka Osobista w internecie.

Spotkania twarzą w twarz w kawiarni:

Siedzę w tej branży już kilka lat, lecz nie mogę sobie przypomnieć czy jest ktoś kto ten biznes robi tradycyjną metodą, czyli spotkanie w kawiarni lub w domu u klienta. Taki sposób prowadzenia biznesów internetowych bardzo spowalnia nasze działania. Musimy dojechać, przedstawić temat, a nie mamy pewności czy ktoś to doceni i będzie podzielał naszą wizję.

Jeżeli ktoś mówi o spotkaniach jako o głównej metodzie to korzysta z przestarzałych metod marketingu i raczej bym go nie słuchał. Chyba, że ma świetne wyniki, wtedy musi być niesamowicie mocny w rozmowie z ludźmi i możesz się od niego uczyć.

Spotkania są świetne z współpracownikami, wspólnikami, którzy już z Tobą działają. Nowe osoby pozyskuj raczej tak jak opisałem to wyżej, z pomocą internetu.

Koniec czytania, czas działania.

Wiedzę już masz, poradniki również. Teraz pozostało jedynie zacząć wcielać ją w życie. W razie pytań możesz śmiało pisać do mnie, zakładka kontakt.

Jeśli artykuł Ci się spodobał udostępnij go lub zostaw like. Dzięki.

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.