Jak nauczyć się zarabiania w internecie, zarabianie w internecie, Arturek.pl
Zarabianie w Internecie

Jak nauczyć się zarabiania w internecie?

Dzisiaj będzie bardzo konkretnie. Oto poradnik jak nauczyć się zarabiania w internecie. A dokładniej jak znaleźć lidera który nauczy Cię zarabiania w internecie?

Zarabianie w internecie jest proste jeśli spełniasz odpowiednie warunki. Lecz trzeba wiedzieć czego i kogo unikać. A także co robić i z kim rozpocząć współpracę, aby mieć jak najszybciej wyniki. Niektórzy młodzi ludzie, wychowani na Facebooku, Instagramie czy Youtube mogą tutaj odnieść bardzo szybko spory sukces i zaczną zarabiać ponadprzeciętne pieniądze. Inni, którzy nie znają się zupełnie na internecie muszą wybrać dobrego lidera, mentora – inaczej będzie ciężko.


Z kim współpracować w branży zarabiania w internecie:
  • z osobą, która pokazuje swoją twarz, podaje imię i nazwisko
  • z osobą, która działa w praktyce, a nie tylko w teorii
  • z osobą, która widać, że wkłada w to pracę i serce
  • z osobą, która jest mniej więcej w Twoim wieku
  • z osobą, która ma czas Ci odpisywać na wiadomości

A teraz wytłumaczę Ci powyższe argumenty, opisując je po kolei.

Współpracuj z osobą, która pokazuje twarz, imię i nazwisko

Na pewno kojarzysz w sieci wiele cwaniaczków i pieniaczy, którzy ostro coś komentują czy wygłaszają swoje negatywne zdanie. A nie mają nawet podanego swojego prawdziwego imienia, nazwisko czy zdjęcia twarzy. To jest bardzo ważne, aby współpracować z osobę realną, która pokazuje siebie. No bo czemu miałby się nie pokazać, boi się, ma coś do ukrycia, wstydzi się swojej twarzy?

Współpracuj z osobą, która działa w praktyce, a nie tylko w teorii

Na Youtubie szczególnie jest dużo teoretyków, Guru od Kryptowalut, którzy mądrzą się, że wiedzą wszystko o Bitcoinie i kryptowalutach. A nigdy nie pokazali nawet jednego screena swoich Bitcoinów, przelewów, działań. Tylko ciągle teoretyzują – słuchanie teorii jest dobre, ale trzeba do tego dołączyć jeszcze działanie.

Sam wiem po sobie, że zbyt duża ilość obejrzanych filmików na Youtube, przeglądanie Facebooka sprawia, że człowiek myśli, że jest już mądry. Lecz to złudzenie, bo trzeba działać w praktyce.

Teoria Ci nic nie da. No chyba, że chcesz zrobić sobie magistra, a potem jechać do Anglii zmywać talerze albo do Niemiec na truskawki. Wtedy zrozumiesz, że działanie jest ważniejsze od teorii.
Współpracuj z osobą, która widać, że wkłada w to pracę i serce

Jest dużo osób, które chcą zarabiać, zarejestrują się, wpłacą kilka złotych i nic więcej nie robią tylko czekają na CUD. A definicja słowa cud to czas ruszyć dupę. Oprócz pieniędzy i gadania trzeba tutaj jeszcze działać, próbować wszystkiego, kombinować, sprawdzać, testować, analizować. Coś musi wreszcie zaskoczyć.

Współpracuj z osobą, która jest mniej więcej w Twoim wieku

Współpracowałem z osobami w różnym wieku, ale jednak z doświadczenia widzę, że najlepiej współpracuje się z osobami w podobnym wieku, na podobnym życiowym etapie. Jak miałem współpracowników w wieku po 40- stce, którzy mają rodziny, to było teoretycznie w porządku.

Lecz nie mieliśmy o czym rozmawiać, na piwo też razem nie wyjdziemy, bo on ma rodzinę. A ja jestem wolny, młody i mogę z kimś chętnie wyskoczyć na imprezkę. Po wspólnych rozumieniu swoich potrzeb dużo lepiej zaczyna się współpracować. Wtedy będzie się dużo lepiej robiło biznes.

Współpracuj z osobą, która ma czas odpisywać Ci na wiadomości

Kilku najsławniejszych liderów w branży, ma tak dużo potencjalnych klientów, współpracowników, że nie mają czasu odpisywać i współpracować ze wszystkimi. Nie z winy lenistwa, po prostu nie nadążają – dlatego dobrym wyborem będzie znalezienie wschodzącego, pracowitego, młodego lidera, który zarazem nie jest jeszcze mocno popularny. Taka osoba ma wiedzę, umiejętności, duże ambicje i czas, który może Ci poświęcić. Poza tym o tym się nie mówi, ale często najwięksi liderzy osiadają na Laurach i zwalniają tempo. Lecz dla nas to dobra sytuacja, bo możemy ich dogonić. 🙂

Zacznijmy współpracę

Ja jestem taką osobą jaką opisałem w powyższych argumentach, dlatego przesyłam Ci linki do moich Social Mediów. Zapraszam do kontaktu.

FACEBOOK
INSTAGRAM


Podsumowanie jak nauczyć się zarabiania w internecie

Mam nadzieje, że tym wpisem przybliżyłem Ci trochę jak nauczyć się zarabiania w internecie oraz jak wybrać dobre osoby do współpracy.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł, zostaw Like lub komentarz. Dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Zobacz też: jak nauczyć się zarabiania w internecie

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.