Ile zarabiają paczki reklamowe Futureadpro, Futureadpro opinie, Futereadpro zarobki
FutureAdPro Zarabianie w Internecie

Ile zarabiają paczki reklamowe Futureadpro?

Futureadpro to jeden z najlepszych biznesów dla początkujących osób w internecie. Pokażemy dzisiaj ile zarabiają paczki reklamowe Futureadpro dla wszystkich zainteresowanych.

Czym jest Futureadpro?

To platforma reklamowa na której kupujemy paczki reklamowe, zwane adpackami. Paczka reklamowa daje nam 800 wyświetleń naszej reklamy.

Genialność tego biznesu polega na tym, że wszystkie pieniądze wydane na paczki reklamowe się nam zwracają z nawiązką w postaci 120%. Aby do zwrotu doszło musimy codziennie zalogować się do firmy i obejrzeć 10 reklam po kilkanaście sekund każdą. Czyli biznes zajmujący około 3-6 minut dziennie jak już nabierzemy wprawy i podstawowych umiejętności.

Każda z osób, która posiada paczki może wystawić własną reklamę, więc oglądamy reklamy nawzajem wszystkich użytkowników. Dzięki temu każda osoba w portalu ma zyski i możliwość reklamy swoich usług lub produktów. A, że jest przymus oglądania reklam, aby codziennie naliczały się zyski to każdy te reklamy ogląda co napędza biznes nam wszystkim.

Jak dla mnie genialny model biznesowy.

Jakie są wymogi uczestnictwa w Futureadpro:
  • Ukończone 18 lat
  • Rejestracja, która jest darmowa
  • Zakup co najmniej 1 paczki
  • Oglądanie codziennie 10 reklam
Paczki reklamowe w Futureadpro występują w dwóch wersjach:
  • 10$ dająca 160 wyświetleń ile zarabiają paczki reklamowe futureadpro
  • 50$ dająca 800 wyświetleń
Ile zarabiają paczki reklamowe Futureadpro

Paczka za 10$ wypracowuje 120%, czyli 12$. W czasie około 150 dni, czyli około 0,8% dziennie.

Paczka za 50$ wypracowuje 120%, czyli 60$. W czasie około 120 dni, czyli około 1% dziennie.

Czas pracy paczki może się wydłużyć, bo mogą być przerwy lub mniejsze zyski w portalu reklamowym co przełoży się na mniejsze zyski dla paczek. Jak firma nie będzie zarabiać lub np. w okresie świątecznym będzie mniejsze zainteresowanie portalem to zyski firmy wtedy spadną i naliczy nam 0,5% za ten dzień. Lecz każda paczka wypracuje prędzej czy później 120%, czyli 20% zysku dla nas.

Ryzyko w Futureadpro

Trzeba też pamiętać o tym, że codzienne naliczenia nie są gwarantowane. To jest biznes i tu jest ryzyko jak w każdym innym biznesie. Nawet w handlu ogórkami i pomidorami na bazarze jest ryzyko, bo się może okazać, że drożej wyniesie Cię produkcja niż aktualna cena rynkowa. Lub warzywa mogą Ci się szybko popsuć, a Ty nie zdążysz ich sprzedać.

Tak samo w Futureadpro zyski uzależnione są od ilości i jakości reklam w firmie. Dlatego biznes ten trzeba jak najlepiej reklamować, wystawiać reklamy i pozyskiwać nowe osoby do oglądania reklam i zakupu paczek. Wtedy będzie coraz więcej odbiorców reklam, to i zyski będą. Prosta filozofia. 🙂

Boisz się ryzyka, działania biznesu? W takim razie to nie jest dla Ciebie.

Jeżeli natomiast jesteś osobą świadomą i konkretną, która rozumie, że ryzyko jest w każdym biznesie to śmiało możesz spróbować swoich sił w Futureadpro.

Zacznij działać w Futureadpro

Zarejestruj się już teraz w Futureadpro i zacznij działać. Pamiętaj też o tym, że za samą rejestrację nikt Ci nic nie zapłaci.

Jeśli chcesz działać zarejestruj się. Jeśli nie chcesz działać nie rejestruj się, bo to nie ma sensu.

GRAFIKA REJESTRACJA

Jakie paczki są lepsze?

Paczki po 50$, bo mają większe dzienne naliczenia, czyli szybciej dają zysk. Możemy ich posiadać od 1 do maksymalnie 1000 sztuk.

Paczek po 10$ możemy mieć od 1 do maksymalnie 100 sztuk.

Najpierw polecam gromadzić jak najwięcej paczek po 50$.

Jak najlepiej zarabiać w Futureadpro?Ile zarabiamy w Futureadpro, Procent składany w Futureadpro, zarobki Futurenet

Nie wiem czy słyszałeś o procencie składanym. Czyli ktoś ma na start 10000 PLN i zaczyna działać. Z kwoty 10000 PLN kupuje to co mu potrzeba i robi 12000 PLN, czyli 120%. Potem powtarza tą czynność i tu uwaga. Ma 120% z kwoty 12000 zł, czyli 14400 zł. Potem 20% więcej z kwoty 14400, czyli 17280 zł itd. Oczywiście jak to w życiu po drodze są trudności, czasami coś nie wyjdzie, ale trzeba próbować i działać.

Tak samo robimy w Futureadpro. Najpierw kupujemy kilka paczek za swoje pieniądze. Następnie z codziennych naliczeń, które generują się codziennie (około 1%) za oglądanie reklam czekamy aż naliczy się nam 50$ i  kupujemy kolejne paczki po 50$.

A, że firma wypłaca nam 20% więcej niż wpłaciliśmy to z każdym kolejnym dniem, tygodniem, miesiącem ta kwota rośnie. Korzystamy tu z ósmego cudu świata jak powiedział Alfred Einstein, czyli magii procentu składanego.

Kilka możliwości startu w Futureadpro

Przykład 1: Zakup 5 paczek = 250$

Przykład 2: Zakup 10 paczek = 500$

Przykład 3: Zakup 20 paczek = 1000$

Przykład 4: Zakup 30 paczek = 1500$ ( tak jak ja zrobiłem)

Przykład 5: Zakup 50 paczek = 2500$

Ile paczek ja kupiłem na START?

Pierwszego dnia gdy dowiedziałem się o Futureadpro zarejestrowałem się i kupiłem 2 paczki, żeby sprawdzić czy to działa. Okazało się, że naprawdę działa. 🙂 Po 2 dniach dokupiłem 8 paczek, po kolejnych 2-3 dniach dokupiłem 20 paczek, czyli łącznie zacząłem od 30 paczek po 50$. Czyli łącznie za 1500$ zakupiłem produkt firmy, jakim są paczki reklamowe.

Na chwilę obecną po roku działania wypłaciłem już to co włożyłem i nadal zarabiam. Jestem już na czysto do przodu kilka ładnych tysięcy. W programie mam też około 50 paczek. Także polecam każdemu ten biznes. Bardzo fajne zajęcie i bardzo fajne zarobki jak się konkretnie podejdzie do tematu.

Podsumowując

Reklama w internecie to przyszłość. Mało kto reklamuje się dzisiaj w lokalnych gazetach, w prasie czy w radiu. Wszyscy przechodzą do internetu, więc zyski portali reklamowych w internecie są duże i będą jeszcze większe.

Jeżeli chcesz więcej informacji o Futureadpro przejrzyj tego bloga. Znajdziesz tu masę informacji o Futureadpro.

Ja jako osoba, która lubi przedsiębiorczość i różnego rodzaju biznesy w sieci wykorzystałem to. Polecam to zrobić i Tobie.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł, zostaw Like lub komentarz, aby wszyscy mogli dowiedzieć się ile zarabiają paczki reklamowe Futureadpro. Dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

REJESTRACJA FUTURENET/FUTUREADPRO – OBEJRZYJ FILM

 

Zobacz też: ile zarabiają paczki reklamowe Futureadpro

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.