Futurenet ciągle się rozwija, Futurenet opinie, Futurenet piramida
FutureAdPro FutureNet

Futurenet ciągle się rozwija. Webinar z dnia 5-04-2018

Zapraszam na skrót najważniejszych informacji z webinaru Futurenet, który odbył się kilka dni temu. Roman Ziemian – właściciel Futurenet oraz Marcin Witek – dyrektor ds. Marketingu opowiadali o planach i nowościach w portalu. Zapowiedzieli również dwa ciekawe wydarzenia, na których mam zamiar osobiście uczestniczyć. Futurenet ciągle się rozwija.

A więc przejdźmy do skrótu webinaru: futurenet ciągle się rozwija

Na początku poruszona została niepokojąca kwestia, czyli podszywanie się pod Futurenet. Ktoś zrobił kopię portalu Futurenet i wraz z pewnymi osobami namawiał użytkowników FN do opuszczenia programu, przekazując nieprawdziwe informacje na temat kondycji portalu FutureNet oraz platformy reklamowej FutureAdPro. Roman Ziemian podkreślił, że takie osoby będą bezwględnie banowane i zostaną wobec nich wszczęte odpowiednie działania.

W marketingu sieciowym i biznesach internetowych plotki, pomówienia czy podszywanie się pod kogoś to największe możliwe zagrożenie. Musicie być na to wyczuleni i odporni na różnego rodzaju ataki słowne czy opinie na forach.

Pozostałe kwestie poruszane na webinarze są już tylko pozytywne. 😉 futurenet ciągle się rozwija
  1. Trwają pracę nad nową, ulepszoną wersją platformy Futurenet, która będzie działać jeszcze stabilniej.
  2. Uruchomienie w Maju 100 Futuromatów, które mają obsługiwać aż 5 różnych kryptowalut ( w przeciągu 3 lat ma zostać uruchomione łącznie 1,000 takich urządzeń). Futuromat to będzie najprawdopodobniej urządzenie podobne do bankomatu/bitcoinomatu z funkcją wymiany/ zakupu kryptowalut za waluty Fiat (PLN, EUR, USD).
  3. Poruszona została też kwestia kryptowaluty Futuro (FTO) i działań, które w najbliższym czasie mogą zwiększyć wartość kryptowaluty.
A oto wspomniane wyżej wydarzenia wymienione w Webinarze:
  1. 19 Maja nastąpi otwarcie kawiarnii Futurenet we Wrocławiu, w której będziemy mogli płacić FTO i innymi kryptowalutami. Przypominam, że we Lwowie na Ukrainie działa już pierwsza kawiarnia Futurenet.
  2. Na przełomie Kwietnia – Maja (dokładna data zostanie wkrótce podana) odbędzie się specjalne szkolenie dla liderów programu, na którym zostanie dokładnie poruszona kwestia jak skutecznie i efektywnie promować Futurenet. Mam zamiar pojawić się na tym szkoleniu.

Koniecznie śledźcie nowości, plany i tego typu webinary, które mają odbywać się teraz co 10 dni! Czytajcie maile, które otrzymujecie od FutureNet, dotyczące wszystkiego co się dzieje w programie. Przekazujcie wszystko to swoim zespołom. To bardzo ważne jeśli chcecie zostać ekspertami i liderami! Angażujcie się w projekt w 100 % – tylko wtedy zobaczycie efekty.

Zobacz też:
Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.