FutureAdPro dobry biznes czy piramida?

Witaj w kompleksowym poradniku tłumaczącym od A do Z czym jest Futureadpro.

  1. Kilka słów wstępu o Futureadpro

Futureadpro to portal reklamowy w którym zarabiamy na wielkiej, ciągle rosnącej branży reklam w internecie. Widzisz co się dzieje na świecie – reklama w postaci gazet, ulotek, telewizji odchodzi powoli do historii, korzystają z tych form już tylko ludzie starsi lub nieznający internetu. A króluje teraz reklama w internecie – na tym w skrócie zarabiamy.

Od dzisiaj zupełnie inaczej zaczniesz patrzeć na internet, przestaniesz już być zwykłą osobą, którą ciągle męczą wyskakujące okienka na Youtube, Facebook i wielu innych stronach. A więc przejdźmy do rejestracji w Futureadpro.

2 Rejestracja w Futureadpro

Rejestracja jest w pełni darmowa, do niczego nie zobowiązuje, lecz aby zarabiać trzeba działać. Jeśli dokonasz rejestracji i nic nie będziesz robił to zarobisz zero. Piszę to, aby oddzielić osoby leniwe od tych, które naprawdę weszły tutaj, aby coś zmienić w swoim życiu.

Rejestracja jest standardowa – wejdź w ten link, kliknij rejestracja i dokonaj rejestracji wpisując swoje dane i adres e-mail, wymyślając login i hasło.

Co do loginu to polecam Ci wybrać coś fajnego. przykład:

  • ja nazywam się Artur Nowak, więc wybrałem login o nazwie nowaczek. Nie ma sensu brać loginu o nazwie Artur1214, Artur336, Nowak1123 lub Noowwaak, gdyż bezsensownie to brzmi i ani to ciekawe ani łatwe do zapamiętania.
  • inny przykłady dobrego loginu: nowakbiz, invest, nowakco (oznaczające nowak company), arturn, arti, regist.

Analogicznie tak samo postąp ze swoim imieniem i nazwiskiem. Jeśli Twoje imię lub nazwisko jest wolne to możesz je wybrać, ale jeśli jest zajęte to wymyśl fajną nazwę lub dodaj jakąś końcówkę do nazwiska.

Jak kupić Bitcoin w sklepie Żabka, jak kupić Bitcoin za złotówki, gdzie kupić Bitcoina

3. Po rejestracji zaloguj się do swojego konta i uzupełnij w Ustawieniach informacje o sobie i dokonaj weryfikacji konta poprzez wysłanie skanu swojego dowodu. Jest to wymagane, bo prowadzimy w tych firmach obrót pieniędzmi i takie są przepisy Unijne i Państwowe.

Udostępnij artykuł: