FAQ ZARABIANIE W INTERNECIE

FAQ zarabianie w internecie

ODPOWIEDZI NA PODSTAWOWE I NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Jak poruszać się po blogu Arturek.pl? Oto przewodnik:
 1. Zacznij od zakładki Bitcoin, przygotowałem aż 9 podstron.
 2. Zakładka "Biznes". Działam w kilku firmach, mam też dla Ciebie Bonus na Start.
 3. Zakładka "Poradnik". Masa wiedzy ułatwiającej działanie i zrozumienie tej branży i biznesu.
 4. Zakładka "FAQ" - Odpowiedzi na podstawowe i najczęściej zadawane pytania.
 5. Zakładka "O Mnie" - Kilka moich zdjęć, kilka zdań na mój temat. Kilka zdań dlaczego taki wybrałem biznes.
 6. Zakładka "Home" i masa wpisów na moim blogu.
 7. Zakładka "Kontakt" - gdybyś miał jakieś pytania, wątpliwości, chęci współpracy. Zapraszam - pisz śmiało do mnie.

Wstępnie powinieneś już wszystko ogarniać. Pamiętaj o kontakcie gdybyś miał pytania, wątpliwości.

FAQ Zarabianie w Internecie Arturek.pl

bitcoin legalny, bitcoin opinie

Czy prezentowane firmy i sposoby zarabiania są legalne?

Oczywiście, wszystkie firmy przedstawiony na tej stronie są legalne, działają w sposób zgodny z prawem. W kolejnych latach na pewno dojdzie do wzrostu tego typu działalności, gdyż internet ma coraz większy wpływ na życie ludzi.

Ludzie zaczynają też powoli rozumieć, że oprócz długiego, nieproduktywnego spędzania czasu (oglądanie zdjęć znajomych, śmiesznych filmików) na Youtubie, Instagramie, Facebooku itp portalach można przesiadywać na necie na stronach, które nam za to płacą. Właśnie takie strony i sposoby przedstawiam na moim blogu.

Zamień nieproduktywny czas który spędzasz na przeglądaniu facebook, youtube na zarabianie pieniędzy. Dokładnie i uważnie przejrzyj stronę Arturek.pl.

Co jest potrzebne, aby zacząć zarabiać Bitcoin, aby zacząć zarabianie w internecie?

Spełnij 4 proste warunki, a zaczniesz zarabiać: FAQ zarabianie w internecie

 1. Połączenie z Internetem - ułatwia nam kontakt i działalność z każdego miejsca na ziemi. Skoro to czytasz to znak, że masz internet.
 2. Urządzenie do obsługi internetu, czyli smartfon/laptop/komputer. Skoro to czytasz to znak, że spełniasz również ten warunek.
 3. Chęci, chęci i jeszcze raz chęci, aby zacząć i nabrać umiejętności - warunek konieczny i najważniejszy.
 4. Trochę pieniędzy na start.

Jak zaczać z Bitcoinem?

dla kogo jest bitcoin

Dla kogo jest zarabianie w internecie, zarabianie Bitcoina?

Najłatwiej byłoby powiedzieć dla każdego, ale zawsze znajdą się osoby którym coś się podoba/coś się nie podoba. Ja uważam, że warto spróbować jeśli jesteś osobą która:

 • dużo czasu spędza codziennie lub prawie codziennie przy komputerze
 • osobą przedsiębiorczą, która wie, że to trzeba potraktować jak własny biznes. A nie pracę za stałą, comiesięczną pensję, bo zarobki uzależnione są od wkładu środków, nakładu pracy, wiedzy, doświadczenia i wielu innych czynników
 • osobą bezrobotną, która nie ma pracy, zawsze warto spróbować czegoś nowego
 • osobą która jest niezadowolona ze swojej obecnej pracy lub swoich zarobków
 • osobą która lubi próbować nowych rzeczy
 • osobą która chce być bogata, potencjał jest tu bardzo duży i stosunkowo łatwy do osiągnięcia
Z jaką kwotą należy rozpocząć ten biznes?

Na to pytanie nie ma jednej, dobrej odpowiedzi. Każdy decyduje samodzielnie. Minimalne zakupy w Futurenet/Futureadpro to 10$ i od takiej kwoty można zacząć, lecz z tak małą kwotą to zabawa.

Żeby nie odpowiadać jak polityk tylko jak konkretny człowiek, który się tym zajmuje powiem Ci, że konkretne wejście jest wtedy gdy w 3 lub 4 miejsca miejsca wrzucisz po 1000$. Wtedy od pierwszego dnia mamy do czynienia z fajnymi zyskami i to już nie jest zabawa tylko zarabianie. Jeśli chcesz konkretnie porozmawiać na ten temat zapraszam do kontaktu. To nie jest porada inwestycyjna tylko moja osobista opinia. 🙂

Bitosław Wielki, Benjamin Franklin, kasa z neta, pieniadze

Skąd mam pewność, że to naprawdę działa?

Zauważ, że poświęcam swój czas na promocje tego biznesu, utrzymuje strony internetowe, nagrywam filmiki, pokazuje przelewy Bitcoin itd. Gdyby to nie działało to dałbym sobie z tym spokój i robił inne, ciekawe rzeczy.

Powiem Ci więcej, wcześniej pracowałem w normalnej pracy ( zarabiałem malutko jak większość młodych Polaków i nie byłem z tego zadowolony).

Potem miałem swój mały biznes, bardziej przyziemny, powiązany z internetem (  w skrócie aliexpress, allegro, olx). Zarabiałem więcej niż w normalnej pracy, ale jak tylko dowiedziałem się o Bitcoinie, sposobach zarabiania dzięki niemu to po prostu spróbowałem. A potem przerzuciłem się tylko na BTC i zarabiam największe stawki jakie dotąd zarabiałem. 😉

czy bitcoin działa? czy futurenet działa?

Bitcoin, a czas

Nie mam czasu działać, ale z chęcią bym zarobił Bitcoina. Czy możesz mi coś zaproponować? Tak, są 2 świetne rozwiązania:

1.Załóż sobie w sieci darmowy portfel Bitcoin do przetrzymywania Bitcoinów (np. Jaxx zajmuje to 2-5 minut) i darmowe konto na giełdzie, aby kupić Bitcoiny np. (Bitbay). Zapisz loginy, hasła, aby nie zapomnieć i kup tyle Bitcoinów ile chcesz lub na ile możesz sobie pozwolić.

Cena 1 BTC = około 4000zł w dniu pisania artykułu. W przyszłości sprzedaż je z zyskiem lub być może będą już powszechnie akceptowanym środkiem płatności. Dużo wskazuje na to, że cena BTC będzie rosła. Obstawiam, że pod koniec 2017 roku, początek 2018 osiągnie wartość pomiędzy 5000 - 10000$ za 1 BTC, czyli około 18500 - 37000zł za 1 Bitcoina.

2. ⇒⇒ Zarejestruj się w BitClubNetwork⇐⇐

Następnie kup licencję na wydobywanie przez firmę dla Ciebie Bitcoina. Po zakupie jedyne co będziesz robił to logował się co jakiś czas i sprawdzał ile firma wydobyła dla Ciebie Bitcoina. Potem wypłacasz go na swój portfel Bitcoinowy i robił z nim co chcesz. Czyli trzymał dalej albo zamieniał na Euro, USD, PLN i wiele innych walut.

Jeśli chcesz zrobić to co opisałem w powyższych 2 krokach, ale nie do końca wiesz jak to zapraszam Cię do kontaktu, pomogę Ci. 🙂

Czy mam gwarancję zysku? Czy jest ryzyko?

Nie ma gwarancji, ryzyko jest w każdym biznesie. Bez względu na to czy mówimy o prostym handlu ogórkami i choinkami na bazarze czy o biznesie dużo bardziej skomplikowanym i wymagającym (np. własna hala produkcyjna lub firma technologiczna) to zawsze jest ryzyko. To oczywiste.

Żadna działalność gospodarcza, firma, korporacja, państwo nie potrafi w pełni przewidzieć realnych przychodów z góry na cały najbliższy rok. Tak samo jest w tym przypadku. Jest zbyt wiele czynników, które mogą się wydarzyć - dlatego nie ma gwarancji.

Trzeba brać pod uwagę utratę całości lub części kapitału. Lecz dla jasności dodam, że trzeba to brać pod uwagę w każdym nowo otwieranym  biznesie. Istnieje również coś takiego w biznesie jak kalkulacja i odpowiednie działania zmniejszające ryzyko do minimum. Więc moim zdaniem trzeba działać i nabierać doświadczenia w biznesie, żeby nauczyć się zarządzać ryzykiem.

Dodam też, że ja zarobiłem już więcej niż włożyłem. Więc jestem na plusie i zarabiam dalej. Ty też tak możesz, ale musisz zacząć i działać. 🙂

czy bitcoin to pewny zysk?

polecanie bitcoin, btc

Czy muszę polecać komuś te firmy, sprzedawać coś, aby zacząć zarabiać? FAQ zarabianie w internecie

Nie, polecanie tych firm nie jest obowiązkowe, nie jest wymagane. Po wykupienie puli mimingowej do wydobywania Bitcoina w BitClub Network zarabiasz całkowicie pasywnie, podobnie jak na lokacie w banku. Wpłacasz, potem czekasz i wypłacasz zyski kiedy chcesz.

A po wykupieniu paczek reklamowych w programie FutureAdPro zarabiasz samemu oglądając systematycznie, codziennie 10 reklam. Przez co generujesz reklamowy ruch na stronie, firma zarabia na reklamach i dzięki tej pracy dzieli się z nami zyskami. FAQ zarabianie w internecie

Czy mogę reklamować/polecać te firmy, Bitcoina?

Tak, jak najbardziej. Jeśli będziesz rekomendował, polecał te programy, firmy otrzymasz odpowiednią, przewidzianą przez każdą firmę prowizję i bonusy za wspieranie firm np. w firmie FutureNet/FutureAdPro bonusem jest iPhone, MacBook, wycieczka zagraniczna. Oraz wiele, wiele innych nagród i korzyści, nie sposób wszystko wymienić.FAQ zarabianie w internecie

polecam Bitcoin, Bitcoin zarabiamy

Bitcoin Arturek.pl, Bitcoin zarobki

Co sądzisz o Bitcoinie, opinia o Bitcoin?

Bitcoin to nowe, technologiczne rozwiązanie. Jest to innowacyjna waluta. Obszerny artykuł na temat Bitcoina przygotowałem tutaj. FAQ zarabianie w internecie

Czy mogę liczyć na Twoją pomoc?

Tak, jak najbardziej. Podejmując współpracę ze mną możesz liczyć na pomoc, narzędzia, poradniki. Dostęp do grup na facebooku, spotkania firmowe.

A co do naszej współpracy to jak tylko będziesz miał pytania to pisz z nim do mnie, a ja Ci odpowiem. FAQ zarabianie w internecie

współpraca Bitcoin

Bitcoin jak zacząć zarabiać? Bitcoin jak się zarejestrować?

Czy rejestracja jest darmowa?

Tak, rejestracja jest całkowicie darmowa w każdej firmie, z której korzystam: FutureNet/FutureAdPro, BitClubNetwork, BitBay, Bitmarket.

Lecz nie ma sensu się rejestrować dla samej rejestracji, czyli zakładać tzw. pustych kont. Za samą rejestracje i robienie niczego nie ma żadnego zysku (przykład: zero razy sto nadal daje zero). Chyba, że chcesz najpierw się przyjrzeć stronie od środka, zapoznać się, a potem zaczniesz działać - to wtedy jest sens się rejestrować.

Jestem zdecydowany, od czego zacząć?

Zarejestruj się w BitClubNetwork i FutureNet/FutureAdPro, to świetne firmy jeśli chodzi o zarabianie w sieci. Następnie skontaktuj się ze mną, poznamy się, ustalimy plan działania. FAQ zarabianie w internecie

Jak zacząć w bitcoin, jak zarabiać na btc?

 

FAQ zarabianie w internecie Bitmarket, Arturek.pl. Bitcoin

Czy muszę posiadać procesor płatniczy? Może wystarczy konto w Banku? FAQ zarabianie w internecie

Procesory płatnicze dają nam możliwość błyskawicznego przelewu środków - wpłat i wypłat. Tak działa większość firm w sieci, np. Allegro działa za pośrednictwem procesora PayU. Ebay, Gumtree za pośrednictwem procesora Paypal.

Procesory płatnicze mają taką przewagę nad bankami: dużo szybciej potwierdzają wypłaty/wpłaty środków, działają międzynarodowo w różnych walutach, pobierają małe prowizje w porównaniu z bankami. Wszystkie procesory płatnicze jakie znam i polecam na tym blogu nie pobierają żadnych opłat za rejestrację i utrzymaniu konta.

Czy od zysków za zarabianie w internecie należy płacić podatki?

Tak, od zysków za zarabianie w internecie należy płacić podatki. Tak jak od zysków z każdej innej działalności zarobkowej, np. własna firma, praca na etacie, umowa zlecenie. FAQ zarabianie w internecie

A co do dokładnych wartości VAT-u, podatku itp, to polecam wynająć osobę profesjonalnie zajmującą się obliczaniem podatków,czyli księgowego, firmę rachunkową. A samemu zająć się najpierw zarabianiem na Bitcoinie. 🙂

bitcoin a podatki? bitcoin czy płacić podatki?

czy bitcoin jest bezpieczny?

Dla kogo NIE JEST ten biznes, ta forma zarabiania?!
 • dla osób z loteryjnym umysłem, ponieważ to jest przewidywalny model działania, a nie przypadek,
 • dla osób które myślą że trzeba się urodzić wyjątkowym, w wyjątkowej rodzinie albo miejscu ( większość umiejętności już masz, aby zarabiać w ten sposób),
 • dla osób, które myślą, że tylko bogaci się bogacą, a nie dostrzegają tego, że każdy kiedyś zaczynał,
 • dla osób, które wolą leżeć przed TV i czekać aż samo się zrobi,
 • dla marudzieli, narzekaczy,
 • dla wyznawców teorii spiskowych, którzy twierdzą, że Bitcoin to "jakaś piramida",
 • dla osób, które nie potrafią wykorzystać tego co dostają we właściwym miejscu i czasie.
Jeśli masz inne pytania niż w 'FAQ zarabianie w internecie', nie rozumiesz czegoś - kontaktuj się.

Przejdź do zakładki Kontakt i zadaj pytanie. A jeśli już wszystko wiesz i też chcesz tak zarabiać zapraszam Cię do współpracy. FAQ zarabianie w internecie

 

NOTA PRAWNA

Korzystając z bloga Arturek.pl akceptujesz POLITYKE PRYWATNOSCI.

Zanim przystąpisz do jakiegokolwiek biznesu dokonaj oceny swoich możliwości finansowych oraz zapoznaj się z wszelkimi informacjami na dany temat. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Treści które tu przedstawiam mogą pomóc w zarabianiu przez internet jak i marketingu. Sam sprawdzam dane biznesy wraz z grupą doświadczonych osób, lecz pamiętaj nigdy nie ma 100% gwarancji zarobku. Takiej gwarancji również i ja Tobie nie mogę dać. Korzystam jednak sam z usług i polecam je przetestować.

Udostępnij artykuł: