e-handel zakupy w internecie, e-biznes, Arturek.pl
zakupy online

E-handel zakupy w internecie

Dzisiejszym tematem wpisu jest e-handel zakupy w internecie.

Allegro

Allegro dwoi się i troi, aby ludzie zaczęli kupować za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro. Wprowadzają co jakiś czas kupony do aplikacji mobilnej. Dzięki którym kupujemy na allegro o 20zł taniej. Wcześniej kupony były z różnicą w cenie 50zł. A nawet 100zł na korzyść klienta.

Aliexpress

Aliexpress dwoi się i troi, aby ludzie zaczęli kupować za pośrednictwem aplikacji mobilnej Aliexpress. Bardzo duża część produktów, szczególnie małych przedmiotów, gadżetów. W cenie około 10 dolarów sprzedawana jest przez aplikację mobilną z rabatem -5%, -10% w stosunku do strony internetowej. Ostatnio nawet widziałem gadżet w cenie -25%. Skorzystałem z tej zniżki.

Ebay

Ebay robi dokładnie to samo. Jest drugą platformą zakupową na świecie. Ustępuje miejsca jedynie liderowi internetowej sprzedaży, którym jest Amazon.

Banki

Banki dwoją się i troją, aby ludzie zaczęli korzystać z aplikacji mobilnej ich banku. Liczne Bonusy za otwarcie kont. W których jedynym warunkiem jest to, aby dokonać założenia konta korzystając wyłącznie z pośrednictwa internetu i kuriera. Z wyłączeniem placówek banku.

Dlaczego oni wszyscy są gotowi udzielać nam sporych rabatów na i tak dużo tańsze (średnio 20, 30%) przedmioty kupowane w sieci? A bo wiedzą, że w sieci jest przyszłość handlu. Po drugie przeciętny pracujący człowiek spędza w sieci czas głównie z rana przed pracą oraz wieczorem w godzinach 18 – 20. Wie o tym na pewno Allegro, Aliexpress, Ebay i wiele innych firm.

Czyli rozpowszechniając aplikacje mobilne, które mamy w swoich smartfonach zawsze przy sobie rozpowszechnią handel internetowy jeszcze bardziej. A wtedy zakupy przez internet będziemy mogli robić w ciągu całego dnia. Nie trzeba będzie już wieczorem siadać przy laptopie, aby kupić coś na allegro. Będzie można tego dokonać bardzo szybko za pomocą aplikacji mobilnej. A zapłacić aplikacją mobilną Banku.

Co my możemy z tego mieć? Jak wykorzystać e-handel zakupy w internecie?

Co my możemy z tego mieć? Reklama, którą możemy umieszczać na naszych stronach, blogach odpłatnie. Tak jak ja robię to z udziałem FutureNet i FutureAdPro.

Zachęcam Cię do zapoznania się z tematem, bo jest to bardzo dobra opcja na zarabianie. Przejdź na moim blogu do FutureNet/FutureAdPro i zapoznaj się z tą branżą już teraz.

FutureAdPro Nowaczek, Arturek.pl

Wnioski z artykułu „E-handel zakupy w internecie”

Na koniec dodam, że e-handel zakupy w internecie mają coraz większy procentowy wpływ w handlu. Wykorzystaj to jak najlepiej nie tylko pod względem zakupów, aby pieniądze wypływały Ci z kieszeni. Lecz przede wszystkim pod względem zarabiania.

A na koniec podsyłam linki do allegro, aliexpress. Spojrzyj na te serwisy nie z punktu widzenia towarów. A z punktu widzenia reklam jakie tam są umieszczone.

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.