9 powodów dlaczego Bitcoin jest zajebisty, kasa z neta, bitosław wielki, Arturek.pl
Bitcoin

Dlaczego Bitcoin jest zajebisty?

Oto 9 powodów dlaczego Bitcoin jest zajebisty. Dla wszystkich niedowiarków, pesymistów i osób niezdecydowanych.

Jeżeli nadal nie wierzysz w ideę Bitcoina pomimo przeczytania na moim blogu kilku artykułów, zapoznania się w sieci i innych źródłach. To zapraszam Cię do zapoznania się z niżej przedstawionymi faktami o BTC. Podkreślam słowo faktami. Dlaczego bitcoin jest zajebisty

9 powodów dlaczego Bitcoin jest zajebisty:
 1. Bitcoin jest najszybszą formą przelewu, przekazu wartości pieniężnej na świecie.
 2. Bitcoin jest najbezpieczniejszą formą przetrzymywania pieniędzy. Nikt poza Tobą nie ma dostępu i nie może się zalogować na Twoje konto.
 3. Bitcoin jest rozproszoną siecią danych zwaną Blockchain. Nie jest organizacją, firmą, fundacją. Nikt nie sprawuje nad nim władzy.
 4. Bitcoin jest walutą deflacyjną, czyli będzie go wydobywane coraz mniej. A więc wartość powinna rosnąć, bo będzie rzadki jak złoto. Dlatego mówi się często, że Bitcoin jest złotem internetu.
 5. Bitcoin jest niezależny od rządów, instytucji, polityków.
 6. Założenie portfeli, kont na giełdach Bitcoin jest darmowe, ich utrzymanie jest za free. Możesz mieć nawet 20 Bitcoinowych kont, zapłacisz 0zł za ich otwarcie i utrzymanie.
 7. Każdy z nas może zarabiać na Bitcoinie. Są 4 główne sposoby zarabiania Bitcoin, więcej o nich na moim blogu.
 8. W USA wieczorem, gdy lecą wiadomości w telewizji na dole telewizora jest „przewijający się” pasek. Na tym pasku przedstawiona są kursy walut USD itp, notowania giełdowe, a także kurs Bitcoina w stosunku do USD. Czy uważasz, że telewizja w tak poważnym kraju jak USA pokazywałaby codziennie w wiadomościach kurs BTC gdyby sam Bitcoin był niewiarygodny?? Sam sobie pomyśl i odpowiedź na to pytanie.
 9. Filmik polskiego europosła, nagrywany w Parlamencie Europejskim dotyczący walut internetowych, głównie Bitcoina.

Wstawiam te nagranie, ponieważ chcę Ci uświadomić, że od Bitcoina nie ma już odwrotu. Skoro człowiek z parlamentu europejskiego nagrywa taki filmik i politycy chcą o tym debatować to znak, że Bitcoin musi działać. Nie wiem z jakiej ten Pan jest partii, nie interesuje mnie to. Tu nie chodzi o politykę tylko o Bitcoina.

Bitcoiny zarabiamy na 4 sposoby: dlaczego bitcoin jest zajebisty
 1. Kupując Bitcoina na giełdzie i czekając aż urośnie.
 2. Wydobywając Bitcoiny poprzez inwestowanie pieniędzy w wydobycie.
 3. Kupując maszyny do wydobywania Bitcoin, Maszyny te będą kopać Bitcoiny.
 4. Grając, tradując na giełdzie Bitcoinami. dlaczego bitcoin jest zajebisty

Na sposobie 1 i 4 można się łatwo przejechać, gdyż już nie jeden amator próbował na giełdzie zostać milionerem i się szybko dorobić.

Sposób numer 3 jest bardzo dobry, ale inwestycja to minimum 100 000zł plus do tego profesjonalni ludzie, serwis do obsługi wysokiej jakości, najnowocześniejszych komputerów.

Sposób 2 jest najlepszy, przy którym jest najmniejsze ryzyko i najbardziej systematyczny biznes jest sposób. Jeśli nie wiesz jak to działa to tłumaczę. To jest mniej więcej tak jakbyś kupił mieszkanie na wynajem i wynajmował je ludziom. Co miesiąc pieniądze Ci się należą nawet jak nic w tym miesiącu nie robiłeś.

Czyli inwestujesz w profesjonalnej firmie wydobywającej Bitcoin. Firma kupuje maszyny, ustawia je, serwisuje i dzieli się z inwestorami zyskami. A wydobywanie Bitcoina następować będzie, bo Bitcoin jest coraz bardziej popularny, coraz więcej ludzi chce mieć Bitcoiny. Bitcoin staje się też coraz bardziej doceniany przez całą ludzkość. Więc to jest biznes przyszłości. Jeśli chcesz więcej informacji przejdź tutaj na moim blogu.

Oczywiście możesz spróbować każdego z 4 sposobów, lecz pamiętaj, że sposób 2 daje Ci systematyczny zarobek za raz wykonaną pracę. Bez adrenaliny jaka ma miejsce przy graniu na giełdzie.

Portfel Bitcoin

Potfel Bitcoin to odpowiednik konta w banku. Zakładasz konto w sieci, logujesz się z każdego miejsca na świecie gdzie masz internet i korzystasz. Założenie portfela Bitcoin jest darmowe, bez opłat za utrzymanie konta. Każda osoba może mieć ponad 20 kont i nie zapłaci ani grosza za otwarcie i utrzymanie tych kont. Załóż już teraz bezpłatne konto na JAXX.io lub 4coins.

Giełda Bitcoin

Założenie konta jest bardzo proste i w pełni darmowe, bez opłat za rejestrację czy utrzymanie konta. Konto na giełdzie (kantor internetowy) jest po to, aby kupić Bitcoina. Giełd Bitcoina jest bardzo wiele.

Najlepiej wybrać giełdę w kraju w którym się aktualnie znajdujesz dla jak najszybszego załatwienia sprawy. Lub w kraju z którego będziesz robił przelew bankowy na giełdę. Polecam giełdę Bitbay. Oto przekierowania na oficjalną stronę Bitbay.

Cytaty które najbardzi utkwiły mi w głowie o Bitcoinie:

„Pamiętaj, że Bitcoin jest rzadki jak złoto”.

„Bitcoin wygląda groźnie do momentu aż zaczniesz z niego korzystać. Później chcesz go używać cały czas, jest tak prosty”.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł lub zostaw Like, a dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Zobacz też:

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.