Czym są matryce Futurenet, zarabianie na matrycach, zarabianie Futurenet
FutureNet Zarabianie w Internecie

Czym są Matryce Futurenet? Jak na nich zarabiać?

Futurenet to topowa firma network marketingu w Polsce i jedna z największych na świecie. Dzisiaj omówimy jeden z wielu ich produktów. Czym są Matryce Futurenet, jak na nich zarabiać?

Wstęp o Futurenet czym są matryce futurenet

Platforma społecznościowa Futurenet powstała na rynku w 2015 roku. Jest to dynamicznie rozwijający się portal społecznościowy, czyli coś podobnego do Facebook. Postujemy, lajkujemy, udostępniamy zdjęcia, podglądamy innych chłopaków lub dziewczyny. Reklamujemy wystawiając posty, robimy zakupy w sklepie internetowym. Korzystamy z narzędzi jakie firma dla nas przygotowała, czyli Landing Page, Future Cloud (miejsce w chmurze) i wiele innych.

Jak zacząć w Futurenet?

Na początek należy dokonać rejestracji w portalu Futurenet. Jest całkowicie darmowa, do niczego nie zobowiązuje. Lecz wiadomo, aby zarabiać – trzeba działać, pozyskiwać klientów dla Futurenet i być aktywnym użytkownikiem.

REJESTRACJA GRAFIKA

Jeśli masz ambicje i chęci, aby zarabiać lub dorobić sobie do pensji to dokonaj rejestracji już teraz. Jeśli nie chcesz zarabiać to w sumie wyłącz tą stronę – nic tutaj nie znajdziesz dla siebie. Przedstawiam tutaj jedynie sposoby zarabiania pieniędzy dla osób chcących zarabiać. 🙂

Czym są Matryce Futurenet?

Matryca to zakup swojego miejsca w drzewku, a także dostęp do produktów firmy. Matryc jest sześć, od najtańszej za 10 $ do najdroższej za 1000$. Matryce kupujemy po to, aby móc zarabiać. Im więcej matryc kupisz tym więcej będziesz mógł zarabiać.

Matryce dają Ci też Media Points, czyli wewnętrzną walutę portaluJak zrobić Landing Page w Futurenet, Media Points, Zarobki w Futurenet Futurenet. Czyli kupujesz matrycę, dostajesz swoje miejsce w matrycy i do tego Media Points. Po prawej widać mój licznik Media Points, trochę ich nazbierałem 1$ = 100 Media Points.

Mając matryce masz dostęp do wielu produktów firmy:
 • Landing Page
 • Momentum System, czyli Landing Page + Autoresponder
 • Future Cloud, miejsce w chmurze
 • Future Blog
 • Future Video Mail
 • Rabat w sklepie internetowym FutureNet
Rodzaje Matryc w Futurenet:Czym są matryce Futurenet, zarobki Futurenet, portal FN

Matryc jest sześć, od najtańszej do najdroższej:

 • Matryca 10$ (pozycja Member) – otrzymujesz 1000 Media Points
 • Matryca 25$ (pozycja Basic) – otrzymujesz 2500 MP
 • Matryca 50$ (pozycja Gold) – otrzymujesz 5000 MP
 • Matryca 100$ (pozycja Exclusive) – otrzymujesz 10 000 MP
 • Matryca 500$ (pozycja Sapphire) – otrzymujesz 50 000 MP
 • Matryca 1000$ (pozycja Royal) – otrzymujesz 100 000 MP
Moje matryce w Futurenet

Z racji tego, że podchodzę do tego biznesu poważnie i profesjonalnie dokonałem zakupu wszystkich matryc, od tej za 10$ do tej za 1000$ również. Polecam to zrobić każdemu, Twój biznes wtedy powinien nabrać rumieńców. Twoi współpracownicy i potencjalnie zainteresowany osoby będą na Ciebie dużo lepiej patrzeć, gdy będą wiedzieć, że masz wszystkie matryce.

Czym są matryce Futurenet, zarobki Futurenet, portal Futurenet

 

 

 

 

 

 

 

Połączenie Matryc i Futureadpro

Za każdym razem gdy wypłacasz pieniądze z Futureadpro 5% Twojej wypłaty idzie na zakup Twoich matryc Futurenet.

Oto kilka strategii działania matryc:

 1. Na początek kupujesz jak najwięcej paczek w Futureadpro, oglądasz codziennie reklamy, zarabiasz. Potem wypłacasz zyski i matryce kupią się same za te 5%.
 2. Kupujesz adpacki w Futureadpro i matryce w Futurenet na początek. Matryce możesz kupić 3 najniższe, czyli za 10, 25, 50$. Resztę kupisz z wypłat w Futureadpro.
 3. Kupujesz matryce w Futurenet i zapraszasz znajomych, reklamujesz portal i zarabiasz na samych matrycach w Futurenet. Opcja również bardzo dobra, bo nie trzeba klikać codziennie reklam, jak ma to miejsce w Futureadpro.

Zostaw coś po sobie 🙂

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł lub zostaw Like, aby inne osoby dowiedziały się o możliwościach zarobkowych Futurenet. Dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.


Zobacz też:

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.