Czy bańka Bitcoina pękła, cena Bitcoina, bańka Bitcoina
Bitcoin Kryptowaluty

Czy bańka Bitcoina pękła?

W ostatnim miesiącu w Bitcoinie działo się bardzo dużo – delikatnie rzecz ujmując. Można było zarobić ogromne pieniądze i stracić takie same. Sprawdźmy czy bańka Bitcoina pękła??

Oto cena Bitcoina z ostatnich dwóch miesięcy na wykresie 1H.

wykres ceny BTC/USD, cena Bitcoin, tradingview Bitcoin
Wykres ceny BITCOIN/USD z Grudnia 2017roku.

 

Czy można to nazwać pęknięciem Bańki?

Z punktu widzenia osoby, która nie lubi Bitcoina tak, jak najbardziej.

Z punktu widzenia osoby, która lubi Bitcoina bardziej pasuje tu określenie korekta ceny.

Z punktu widzenia tradera, profesjonalnego gracza giełdowego ani jedno określenie ani drugie nie ma sensu. Profesjonaliści zarabiają na wzrostach i spadkach, więc dla nich nie ma to najmniejszego znaczenia. Tym bardziej, że każdy gracz giełdowy wie, że wykres porusza się w górę i w dół. Na Bitcoinie te skoki są bardzo duże, bo kryptowaluty są młode, a to co młode na giełdzie narażone jest na duże wahania cen.

Co robić w takiej sytuacji? czy bańka bitcoina pękła

Przyglądać się, uczyć, robić analizy wykresów, bo prędzej czy później znowu nadejdzie korekta ceny, a po niej wzrosty. A potem to wszystko się powtórzy. Kto będzie dobrze przygotowany ten zarobi. 😉

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał i jest wartościowy. Zostaw Like lub udostępnij artykuł w mediach społecznościowych, aby inne osoby wiedziały jak to jest z tym Bitcoinem.

Zobacz też: czy bańka bitcoina pękła
Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.