co robisz w sieci, bitcoin, kasa z neta, arturek
Zarabianie w Internecie Życie

Co robisz w sieci?

Co robisz w sieci? Przeglądasz stronki, oglądasz zdjęcia, filmiki, ale dlaczego? Czy zastanawiałeś się nad tym?

Ludzie generalnie w większości przypadków traktują internet jako miejsce zabawy, oglądania filmików czy zdjęć. Ewentualnie dochodzą do tego jeszcze zakupy na Allegro, Olx, Aliexpress i w innych najpopularniejszych sklepach internetowych. Czyli generalnie internet jest dla nich wydatkiem, kosztem do utrzymania, zabawką. To jest główny morał dzisiejszego artykułu.

Kilka lat przyzwyczajeń było potrzebne, aby normalny człowiek zaczął robić zakupy w sieci. Teraz kolejne kilka lat potrzeba żeby przeciętny człowiek zrozumiał, że w internecie też są pieniądze do zarobienia i to często większe niż w normalnym świecie. Nie wierzysz?? To sprawdź jakie są 3 najdroższe firmy świata i sprawdź czy są powiązane z internetem, a odpowiedź nasunie Ci się sama.

Dla podpowiedzi podaję 3 najdroższe firmy świata 2017 roku:

Apple, Google, Amazon. Dlaczego one są takie drogie skoro praktycznie nic nie produkują? Produkują mało, lecz w rzeczywistości te firmy kształtują życie na Ziemi we współczesnym świecie. Zmieniają biznesowe, polityczne, towarzyskie życie ludzi, zatrudniają największe umysły świata. Napędzają rozwój gospodarek całego świata i tworzą najnowocześniejsze technologie.

Oto kilka faktów, dlaczego łatwo i szybko możesz zacząć zarabianie w internecie?
  1. Prawie każdy ma w domu urządzenia mobilne: smartfony, laptopy, aparaty, tv, itd
  2. Prawie każdy ma w domu internet
  3. Prawie każdy zna się średnio lub dobrze na obsłudze programów, urządzeń itd
  4. Prawie każdy ma nałóg XXI wieku polegający na kilkugodzinnym przesiadywaniu w sieci

Bardzo duża ilość osób spełnia wszystkie, podstawowe narzędzia do zarabiania w sieci. Jeśli spełniasz 4 powyższe argumenty możesz już dzisiaj zacząć zarabianie w internecie.

Jedno ważne pytanie do Ciebie. Co robisz w sieci

Skoro masz 4 powyższe narzędzia w domu i od kilku lat, codziennie, po kilka godzin przeglądasz internet to ile na tym zarabiasz? Ile na tym zarobiłeś przez ostatni miesiąc, 3 miesiące?

Zrelaksuj się, pomyśl spokojnie i oblicz ile zarobiłeś w sieci przez ostatni miesiąc, 3 miesiące. Jeśli nic to mogę pomóc Ci to zmienić. Możesz na tym jedynie zyskać i nauczyć się czegoś nowego – więc warto spróbować.

Ja od 7 lat zarabiam dzięki internetowi, utrzymuje się z tego. Poznałem tą branżę dość dobrze, dlatego też stworzyłem tego bloga.

Dlaczego o tym mówię? Bo chce, abyś zarabiał.

Trzeba ludziom uzmysłowić jedną, podstawową rzecz. Internet daje możliwość zarabiania pieniędzy, bo i tak z niego korzystasz codziennie. Wystarczy po prostu zamiast ciągle oglądać filmiki na Youtubie, grać w gry, oglądać zdjęcia znajomych na Facebook zamienić to na formy zarabiania jakie pokazuje na tym blogu.

Dla zainteresowanych rozwinięciem tematu:
Podsumowanie „Co robisz w sieci”.

To co robisz w sieci zależy tylko od Ciebie. Jeśli marnotrawisz ten czas to nie dobrze. Podałem Ci co trzeba zrobić, aby zamienić to na coś produktywnego. To co z tym zrobisz zależy od Ciebie.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł na Facebook lub zostaw Like, a dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

 

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.