Bogaty ojciec Biedny ojciec, Robert Kiyosaki, inwestowanie
Życie

Przeczytaj książkę „Bogaty Ojciec Biedny Ojciec”.

W weekend dla rozluźnienia przedstawiam Ci jedną z najłatwiejszych książek o przedsiębiorczości. Bogaty Ojciec Biedny Ojciec autorstwa Robert Kiyosaki. 

Nauka ekonomii, finansów dla początkujących

Skoro jesteś czytelnikiem mojego bloga to na pewno już wiele razy próbowałeś zabrać się w swoim życiu za naukę finansów, ekonomii czy jakiś mały własny biznes. By polepszyć swój finansowy byt, żeby po prostu lepiej Ci się żyło. Lecz ja zawsze jak próbowałem to zrobić to miałem jeden wielki problem.

Wszystkie dostępne materiały na ten temat, od których zaczynałem, czyli np. gazeta Forbes, kanały biznesowe w telewizji, ekonomia w szkole czy na studiach to była nudna, czysta teoria i zero praktyki. Przez kilka dni, tygodni próbowałem się tego uczyć, ale potem rzucałem to w cholerę, bo bez praktycznego przełożenia do biznesu nic długo nie pociągnie.

Książka „Bogaty Ojciec Biedny Ojciec”Bogaty Ojciec Biedny Ojciec, autorstwa Robert Kiyosaki, inwestycje

Z tą książka jest inaczej, bo już po przeczytaniu pierwszych kilkunastu stron mamy wrażenie jakby książka była o nas. O naszej sytuacji, naprawdę wciąga i daje kopa do działania. Pomaga odróżnić podstawowe błędy, które popełnia większość społeczeństwa i się ich ustrzec.

Aby narobić Ci smaka na książkę

Przedstawiam Ci odrobinę tego o czym jest książka. Generalnie jest o Robercie, który miał dwóch ojców. Jednego biologicznego, prawdziwego ojca, z którym mieszkał na Hawajach. Prowadzili skromne, przeciętne życie pod względem finansowym. Ojciec miał wyższe wykształcenie, lecz wiedzę o finansach miał zerową.

Drugi bogaty ojciec, to ojciec najlepszego kolegi Roberta. Był osobą przedsiębiorczą, bardzo bogatą. Od młodych lat uczył swojego syna i Roberta życia i podejścia do biznesu. Oto skrócony opis różnic pomiędzy bohaterami książki:

Bogaty ojciec biedny ojciec, inwestowanie, robert kiyosaki
Porównanie pochodzi ze strony bogatyojciec.pl

Zrozumienie różnicy pomiędzy bogatymi ludźmi, a biednymi jest pierwszym i podstawowym krokiem do wolności finansowej.

Strzałka, Jak wstawiać posty na Facebook, Facebook, Arturek.pl Książka dla Ciebie Gratis Strzałka niebieska, jak dodawać posty na Facebook, Arturek.plBogaty Ojciec Biedny Ojciec, Robert Kiyosaki, Inwestowanie bogaty ojciec biedny ojciec

Tak, dobrze przeczytałeś. Mam dla Ciebie nową, prosto z księgarni książkę „Bogaty Ojciec Biedny Ojciec” Roberta Kiyosaki. Aby ją odebrać wystarczy napisać do mnie, rozpocząć ze mną jakąkolwiek współpracę w biznesach jakimi zajmuje się i opisuje na tym blogu. A ja wyślę Ci całkowicie za darmo tą książkę. Mamy grudzień, atmosfera Świąt się zbliża, więc niech będzie świątecznie.

Możesz też kupić książkę samodzielnie. Podsyłam Ci dwa miejsca w internetowych księgarniach gdzie ją znajdziesz: księgarnia Lubimyczytac.pl lub Empik.com

Książka jest napisana bardzo prostym językiem, więc jest świetna na początek edukacji finansowej. Jeśli interesują Cię inne, bardziej zaawansowane książki o podobnej tematyce przejdź na moim blogu do zakładki polecane książki.

Książki o finansach

Znasz inne książki warte przeczytania o podobnej tematyce? Jeśli tak, napisz w komentarzu.

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł, zostaw Like lub komentarz, aby inne osoby dowiedziały się jak zacząć uczyć się przedsiębiorczości. Dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Zobacz też:

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.