Bitosław Wielki, Banknoty, Kasa z Neta
Bitcoin Życie

Bitosław Wielki

Kim jest Pan Bitosław Wielki – nieustraszony Król Internetów.

Kim jest Pan Bitosław Wielki?

Pozostawię to na razie w tajemnicy. Dowiedź się i zacznij robić z Panem Bitosławem Wielkim interesy – to się bardzo opłaca.  Przedstawiam Ci jego dużo starszych znajomych.

Oto Mieszko I, dalszy znajomy

Banknot 10zł, Bitosław Wielki, kasa z neta

Oto Bolesław I Chrobry, znajomy

Banknot 20zł, Bitosław Wielki, kasa z neta

Oto Kazimierz III Wielki, kumpel

Banknot 50zł, Bitosław Wielki, kasa z neta

Oto Władysław II Jagiełło, współpracownik

Banknot 100zł, Bitosław Wielki, kasa z neta

Oto Zygmunt I Stary, przyjaciel

Banknot 200zł, Bitosław Wielki, kasa z neta

Oto Jan III Sobieski, kumpel od interesów

Banknot 500zł, Bitosław Wielki, kasa z neta

Oto Benjamin Franklin, najlepszy ziomeczek

100 dolarów, Bitosław Wielki, Bitcoin, kasa z neta

Oto Pan Bitosław I Wielki – Nieustraszony Król Internetów
Bitosław Wielki, Benjamin Franklin, kasa z neta, pieniadze
Bitosław Wielki w obstawie ziomeczków Benjamina Franklina z USA.
Cena Bitosław Wielki, Bitbay, Arturek.pl
Wartość Bitosława Wielkiego to około 29000 – 30000 PLN.

 Zrzut ekranu z najlepszej polskiej giełdy – kliknij i przejdź do giełdy Bitbay. Tam spotkasz (kupisz, sprzedaż) Pana Bitosława Wielkiego.

Wystarczy mieć około 33-34 Panów Bitosławów, aby mieć MILION ZŁOTYCH.

Artykuł ma charakter poglądowy i rozrywkowy. Jeśli poważnie chcesz zapoznać się z Bitcoinem skorzystaj z poniższych artykułów lub dokładnie przejrzyj mojego bloga Arturek.pl

Poznaj dokładnie Pana Bitosława I Wielkiego

Chcesz dokładniej poznać pana Bitosława I Wielkiego, czyli Bitcoina. Przejdź teraz do zakładki Czym jest Bitcoin?

Chcesz posiadać Pana Bitosława I Wielkiego?

Chcesz posiadać swojego pierwszego Bitosława Wielkiego? Kup go na giełdzie korzystając z tej instrukcji. Nie musisz kupować całego Pana Bitosława za około 30000zł. Możesz kupić go za 10zł, 100zł, 1000zł, czyli kawałeczek Pana Bitusia.

Pan Bitosław Wielki może się obrazić.

Pewne jest to, że warto Pana Bitosława Wielkiego posiadać i z nim współpracować. Jak go nie będziesz posiadał to się może obrazić na Ciebie i będziesz miał problem w Internecie. Pan Bitosław Wielki współpracuje również z wyżej wymienionymi kolegami i jest z nich wszystkich NAJDROŻSZY, więc dobrze Ci radzę.

Zarabiaj z Panem Bitosławem Wielkim

Chcesz robić biznesy z panem Bitosławem Wielkim? Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu prywatnego po szczegółowe informacje. W zakładce kontakt znajdziesz dane kontaktowe. Sprawdź jakie są sposoby zarabiania z Bitosławem Wielkim przechodząc tutaj lub tutaj.

Skoro dotarłeś aż tutaj to znak, że artykuł Ci się podobał. Udostępnij artykuł na Facebook lub zostaw Like, a dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i kryptowalut.
 • Pingback: Poznaj 9 prawdziwych powodów dlaczego Bitcoin jest zajebisty! Arturek.pl()

 • Właśnie ostatnio zastanawiałam się z mężem o co właściwie chodzi z tymi bitcoinami i jak się na tym zarabia. Teraz nie mam czasu ale wieczorem tu wrócę i poczytam, może to sposób na biznes którego szukam?

 • Piotr Szostak

  Dzięki za ten artykuł. Poszerzył moją wiedzę w zakresie kryptowalut. Natomiast nie przekonał do ich zakupu, chyba jestem zbyt konserwatywny. Pozdrawiam.

  • Artur

   Spoko. Również pozdrawiam.

 • Asia Bednarek

  Świetny artykuł. Powodzenia!

 • Michał Stegliński

  Ciekawy artykuł. Zastanawiam się tylko kiedy bańka Bitosława I Wielkiego pęknie. To chyba już tylko kwestia czasu. Tak myślę.

  • Zlotych100

   Każdy kto posiada lub interesuje się tematem bitosława zadaje siebie te pytanie, ja osobiście uważam że nic takiego nie będzie miało miejsca. Wahania napewno szarpną nasze nerwy ale jestem pozytywniej myśli.

  • Artur

   Fakt, bańka cenowa jest na Bitcoinie. Urósł bardzo mocno w ostatnich miesiącach, nie spodziewałem się tego. Lecz trzeba odróżnić dwie kwestie – pękniecie bańki to po prostu długotrwały, kilkunastu miesięczny dołek cenowy, a nie upadek tej kryptowaluty.

   • Michał Stegliński

    No pewnie, że bańka jest, pęknie i później ponownie zacznie się tworzyć. Takich wahań w przypadku kryptowalut mieliśmy okazję doświadczyć już kilkukrotnie.
    Upadek samego BTC miejmy nadzieję nie nastąpi 😉