Bitcoin po 10000 dolarów, Bitcoin po 12500 dolarów. wartość Bitcoina, Arturek.pl
Bitcoin Zarabianie w Internecie

Bitcoin po 12500 dolarów. Co teraz?

Kilka dni temu pisałem, że Bitcoin przekroczył 10000 dolarów. Dzisiejsze notowanie Bitcoin po 12500 dolarów. To się nazywa Hossa i zarabianie. Czy warto jeszcze kupić Bitcoina?

Na początek wykres ceny Bitcoin po 12500 dolarów
Bitcoin po 12500dolarów, cena Bitcoin, wykres Bitcoina
Wykres ceny BITCOIN/USD, 2017 ROK

Cena Bitcoina na wykresie w ostatnich 2 miesiącach zaczyna przypominać pionową ścianę skierowaną ku górze. Można z tego wyciągnąć wnioski, że to już koniec wzrostów, lecz to samo mówiono rok temu gdy Bitcoin kosztował około 4000zł. Więc to nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Teraz może nadejść korekta 20, 30%, a potem znowu 50-80% do góry. Lub może teraz przemienić się w trend boczny na kilka miesięcy lub w ostry trend spadkowy. Ciekawe.

Legendarny obrazek pokazujący wartość Bitcoina

Ten obrazek wydaje się być coraz bardziej na rzeczy. Co prawda nie jest to oryginalna wersja z jednym prawie pustym wózkiem zakupów, drugim pełnym i Lamborghini. Wolałem zrobić swoją wersję, żeby nie kopiować cudzych obrazków no i moja wersja jest dokładniejsza i ładniejsza.

Bitcoin po 10000 dolarów, Bitcoin po 12500 dolarów. wartość Bitcoina, Arturek.pl

Bitcoin, a inwestorzy i traderzy

Najbardziej cieszy, a zarazem śmieszy mnie to, że inwestorzy giełdowi. Oraz traderzy Forex – Polscy i zagraniczni do nie dawna śmieli się z Bitcoina. A teraz tłumaczą się, „że to nie tak jak myślisz”, „że jednak Bitcoin jest fajny” i grają na Bitcoinie na giełdzie, inwestują w Bitcoiny, wspomagają rozwój tej technologii. A tacy inwestorzy jak inwestują to są to kwoty liczone w milionach i miliardach dolarów, stąd wynikają ostatnie gwałtowne wzrosty ceny Bitcoina.

Bardziej o temacie wzrostu Bitcoin rozpisałem się dosłownie kilka dni temu, gdy Bitcoin przekroczył granicę 10 000 dolarów. W tym oto artykule: Bitcoin osiągnął cenę 10000 dolarów.

Zostaw coś dla mnie bitcoin po 12500 dolarów

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł o cenie Bitcoina Ci się podobał. Udostępnij artykuł lub zostaw Like, a dasz mi tym motywację do dalszej pracy. Dziękuje.

Zobacz też:
Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.