BitClub Network

BitClub Network zarabianie? BitClub Network opinie? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poniżej.

 

Czym jest Bitcoin?

Bitcoin to innowacyjna waluta internetu. To waluta zdecentralizowana, czyli bez centralnej instytucji emisyjnej, niezależna od banków, rządów i instytucji. To waluta nieznająca granic, dostępna wszędzie tam gdzie dostępny jest internet (lub telefonia komórkowa). Bitcoin to waluta, którą możesz samodzielnie wysłać do dowolnego miejsca na świecie (niczym wiadomość na facebook). Z ominięciem banków i innych pośredników. A co za tym idzie bez prowizji, limitów, ograniczeń. Bitcoin oznacza się skrótem BTC.

Największe zalety Bitcoina:
 • Błyskawiczne transakcje w dowolne miejsce na świecie, np. przelew od rodziny z USA do Polski lub z Polski do Chin za zakupy.
 • Bardzo małe prowizje lub ich brak.
 • Brak pośredników przy przelewach. Przelew trafia bezpośrednio do odbiorcy pomijając banki i inne instytucje finansowe.
 • Nie ma możliwości, by ktoś zablokował Ci konto. System działa w sieci p2p, więc nie ma właściciela ani zarządcy.
 • Liczba Bitcoinów jest ograniczona. Nie ma możliwości dodrukowania Bitcoinów ponad ich maksymalną liczbę. Dzięki temu Bitcoin jest dużo bardziej odporny na inflację niż tradycyjne waluty.
 • Robienie przelewów jest szybsze, łatwieksze niż przelewy bankowe (wpisujesz tylko kwotę BTC i odbiorcę przelewu).
 • Anonimowość transakcji. Twój adres Bitcoin jest anonimowy i możliwy do zmiany z każdym przelewem.
 • Wymianę Bitcoin na PLN, USD, EUR, GBP i wiele innych walut dokonasz w ciągu kilku minut z pomocą urządzenia z internetem.
 • W prawie każdym bankomacie na świecie możesz wypłacić Bitcoiny w gotówce (w PL wypłaci złotówki, w Niemczech wypłaci Euro, itd)
Bezpieczeństwo Bitcoin:
 • Bitcoin jest walutą opartą o matematykę i kryptografię. Co sprawia, że jest najbardziej bezpieczną walutą na świecie nie dającą się sztucznie dodrukować, zablokować czy sfałszować.
 • Bitcoin jest walutą ograniczoną co do ilości, bitcoinów może powstać tylko 21 milionów. Przez co jest walutą odporną na inflację. Jest też walutą podzielną do 8 miejsc po przecinku. Co sprawia, że nie musisz się martwić, że nie kupisz za Bitcoiny batonika w sklepie.
 • Przy zachowaniu podstawowych środków bezpieczeństwa Twoje bitcoiny nie mogą zostać skonfiskowane przez „siły wyższe” (np. rząd, bank). Bitcoin zapewnia Ci więc 100% gwarancję własności Twoich pieniędzy.
 • Na sam koniec dodam, że Bitcoin interesuja się takie osoby jak Bill Gates, Richard Branson, twórcy PayPal, eBay, Google.

Największa kopalnia do wydobycia Bitcoin ostatnio powstała w kraju, który rozwija się najszybciej na świecie, czyli w Chinach. Skoro takie potęgi inwestują w wydobycie Bitcoin to ja również chcę.

Wydobywanie Bitcoina

Jako, że na chwilę obecną (styczeń 2017) wydobyto około 16,2 milionów BTC z możliwych 21 milionów mamy nadal okazję inwestować w wydobycie BTC. Gdy wydobycie dobiegnie końca można będzie jedynie kupić BTC za inną walutę co będzie mniej opłacalne.

Nowe Bitcoiny są tworzone jako nagroda dla wydobywających, zabezpieczających i potwierdzających płatności w BTC. W początkowych latach BTC wydobywały pojedyncze osoby mające kilka komputerów w domu. Na chwilę obecną robią to wielkie firmy mające potężne, wyspecjalizowane komputery, takie jak BitClub Network.

Aby wydobywać Bitcoin należy wykupić pulę wydobywającą (mimingową). A firma wydobywająca BitClub Network w naszym imieniu będzie wydobywać Bitcoin przez 1000 dni i wypłacać nam zysk.A

Z BitClub Network zarabiasz codziennie z naszej wspólnej puli wydobywczej. Mamy też program poleceń, możesz więc zarabiać zapraszając do BitClub Network innych.

Inwestycja w wydobycie BTC jest całkowicie pasywna. Tzn, że nie musisz codziennie logować się codziennie do programu i czegoś robić. Inwestując w sprzęt do wydobywania BitCoin, stajesz się udziałowcem firmy BitClub Network i zarabiasz procent od zysku. Dodatkowo zarabiasz na wzroście wartości Bitcoina w czasie.

 

BitClub Network daje nam możliwości inwestycji w 3 różnych pulach wydobywczych. Wszystkie Bitcoiny z każdej puli będą wypłacane i dzielone między wszystkich członków mających w danej puli udziały.

Zdecyduj jaką pulę chcesz kupić w BitClub Network i zacznij działać. Ceny są w USD, ale zakup udziałów dokonujemy w BTC (ich równowartość na dany dzień jeśli musisz je kupić).

 

Zanim więc kupisz pulę w kopalni BitClub Network musisz posiadać swój własny portfel Bitcoin. Ja korzystam i jestem zadowolony z giełdy Bitbay i portfela Jaxx. Po zakupie udziałów w puli będziesz otrzymywać, zarabiać Bitcoiny aż przez 1000 dni.

Zobacz jak wyglądają nasze jednostki wydobywcze:
Dlaczego warto mieć Bitcoin? Odpowiada Sylwester Suszek, właściciel Bitbay.

Chętnie pomogę Ci w rejestracji i rozpoczęciu działań z BitClub Network.

Kliknij, aby przejść na stronę BitClub Network i się zarejestrować.

Jeśli Ty potraktujesz współpracę ze mną poważnie,to ja poważnie potraktuje Ciebie i krok po kroku przekaże Tobie moje doświadczenie w zarabianiu przez internet oraz zrobię wszystko co w mojej mocy, abyś jak najszybciej zarabiał minimum 100zł dziennie na czysto w Internecie.

A więc czekam na wiadomość od Ciebie, pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia. Artur

Udostępnij artykuł: