1000 tokenów kryptowaluty Action, darmowe kryptowaluty, jak zacząć zarabiać
Kryptowaluty Zarabianie w Internecie

Odbierz darmowe 1000 tokenów kryptowaluty Action!

Świat krypto jest trochę dziwny. Mimo tego, że jestem w branży już prawie 2 lata to nie przestaje mnie ona zaskakiwać przez wiele zaskakujących zwrotów akcji takich jak ten. Wystarczy się zarejestrować i odebrać 1000 tokenów kryptowaluty Action.

Nie skorzystałem z okazji 1000 tokenów kryptowaluty Action

Kilka miesięcy temu miałem taką samą okazję jak dzisiaj, czyli możliwość darmowej rejestracji, aby odebrać kilka darmowych coinów STELLAR LUMENS (XLM). Lecz pomyślałem sobie ” to jakaś lipa skoro jest za free”.

Dzisiaj ta kryptowaluta, czyli XLM którą mogłem wtedy mieć dosłownie za darmo jest warta za sztukę 0,5 dolara. Do wzięcia było za darmo 50 sztuk. Więc policz sobie ile można było dostać za samą rejestrację.

Dlaczego Tokeny są rozdawane za free???

Kryptowaluty to nowa branża, bardzo młoda, która potrzebuje reklamy, reklamy i jeszcze raz reklamy. Po drugie kryptowaluty potrzebują płynności finansowej, a żeby ją zapewnić potrzebni są ludzie, którzy mają daną kryptowalutę i robią nią przelewy. Po trzecie kryptowaluta musi zaskoczyć, czyli musi zrobić się na nią BOOM, a do tego potrzebny jest rozgłos.

Powody rozdawania darmowych tokenów/coinów:
  • jest to świetny sposób reklamy
  • firmy w ten sposób budują zaufanie klienta
  • powiększa się baza klientów
  • mając coiny będziesz musiał nimi obracać, robić ruch

Poradnik jak otrzymać 1000 tokenów kryptowaluty Action:

Krok 1. Wejdź na Actioncoin.io lub kliknij w poniższą ramkę.

Krok 2. Załóż swoje konto i potwierdź adres e-mail. Gotowe – masz już 1000 tokenów Action.

1000 tokenów kryptowaluty Action, darmowe kryptowaluty, jak zacząć zarabiać

 

 

 

 

Polecam zapisać login i hasło na karteczkę lub w innym bezpiecznym miejscu, schować bezpiecznie i trzymać kilka miesięcy. Do tego zaznaczamy datę w kalendarzu, aby danego dnia sobie o tym przypomnieć i sprawdzamy jak tam cena tej kryptowaluty na giełdzie. Po tym czasie może okazać się, że tokeny Action będą sporo warte. 🙂

Podaj artykuł dalej

Skoro dotarłeś do końca to znak, że artykuł Ci się podobał i jest wartościowy. Zostaw Like lub udostępnij artykuł w mediach społecznościowych, aby inne osoby mogły za darmo odebrać 1000 tokenów kryptowaluty Action.

Zrobisz w ten sposób dobry uczynek sobie, swoim znajomym i kryptowalucie ACTION. Więc wszyscy będą zadowoleni i świat będzie piękniejszy. 🙂 🙂 🙂

Zobacz też: 1000 tokenów kryptowaluty action
Udostępnij artykuł:
Artur Nowak
Przedsiębiorca, freelancer i specjalista od internetu. Interesuje się nowymi technologiami i finansami. Blog dotyczy zarabiania, inwestowania i social mediów.